کد خبر: 915012
تجمع صنفی کارگران شرکت سپنتا درب فرمانداری اهواز +عکس
صبح روز گذشته جمعی از کارگران شرکت سپنتا که از سال ۹۴ تاکنون حقوق شان با وعده های بی اساس مدیران پرداخت نشده جهت اعلام اعتراض خود درب فرمانداری اهواز تجمع صنفی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اهوازنوین : صبح روز گذشته جمعی از کارگران شرکت سپنتا که از سال ۹۴ تاکنون حقوق شان با وعده های بی اساس مدیران پرداخت نشده جهت اعلام اعتراض خود درب فرمانداری اهواز تجمع صنفی کردند.

photo_2016-10-04_09-59-41   photo_2016-10-04_09-59-11

کارگران معترض می گویند:ما تعدادی کارگر هستیم از مهندس گرفته تا آبدارچی فرقی نمیکنه همون حقمون بین اول شرکت سپنتا بین الملل و دوم مناطق نفتخیز و سوم مسئولین که به آنها پناه اوردیم اما به هر دلیلی از سال ۹۴ تا الان ما را با انواع گفته های بوچ وعده داده داده اند.

با پیگیری نمایندهای کارگرا لیستی از اداره کار که شکایت کرده بودن تهیه و طی جلسه ای که استانداری و فرمانداری و اداره کار و شرکت سپنت داشتن و طبق طلبی که شرکت سپنتا از مناطق داشته و دارد .

این اورگانهای دولتی مناطق را ۴۰ روز فرصت داده که پول ما کارگرهارا پرداخت کنند . اما به دلایل مجهول و بی اساس که شامل خیلی موارد میشود تا الان پرداخت نشد .

photo_2016-10-04_09-59-17

امروز ما تجمع کردیم درب مناطق و همه مدیران به دوروغ مرخصی بودند . به ناچار رفتیم تجمع درب فرمانداری و پناه به عدالت جویان در فرمانداری برای حقمان آوردیم . و طی گفتگو که رئیس تامین سیاسی با مناطق داشت امروز و به آنها تاکید کرد که ما تامین کرده ایم که پرداخت بشود چرا نشد و کی میشود . باز هم وعده ۲۵ همین ماه را داده و گفته پول توی حساب کارگرها میباشد .

photo_2016-10-04_09-59-30
پیگیر این متن که بودجه تامین شده و مشکل بودجه نیست که تا الان پرداخت نشده علت نامعلوم دستهای پشت پرده