printlogo


کد خبر: 1415685تاریخ: 1397/07/16 11:46
مهار ۹ منطقه کوه سیاه از گزند آتش سوزی/۳۰ هکتار از جنگل ها و مراتع شهرستان طعمه حریق شد
فرماندار چرام خبر داد؛
مهار ۹ منطقه کوه سیاه از گزند آتش سوزی/۳۰ هکتار از جنگل ها و مراتع شهرستان طعمه حریق شد
فتاحی اصل: در ۹ نقطه جنگلها و مراتع کوه سیاه چرام آتش سوزی رخ داد که در چند مرحله کنترل و مهار می شد و بعلت وزش باد مجددا شعله ور می شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس فرماندار شهرستان چرام گفت: آتش سوزی جنگلها و مراتع این شهرستان که از دوشنبه شب آغاز شده بود، به طور کامل مهار شد.

 

هادی فتاحی اصل  افزود: در ۹ نقطه جنگلها و مراتع کوه سیاه چرام آتش سوزی رخ داد که در چند مرحله کنترل و مهار می شد و بعلت وزش باد مجددا شعله ور می شد.

 

وی اظهارکرد: آتش سوزی از شب گذشته تا الان مهار شده و تنها در یک نقطه بعلت شعله ور شدن کنده های باقی مانده هنوز خاموش نشده که نیروها در حال تلاش برای خاموش کردن آتش سوزی این نقطه هستند.

 

فرماندار شهرستان چرام خاطرنشان کرد: هم اکنون حدود ۶۰ نیرو در حال تلاش برای خاموش کردن این کنده های باقی مانده هستند و تا مطمئن شدن از خاموشی کامل آتش سوزی در منطقه نیز حضور خواهند داشت.

 

فتاحی اصل عنوان کرد: در خصوص میزان خسارات وارده این آتش سوزی طی ۴ شبانه روز تصریح کرد: تاکنون میزان دقیق خسارات وارده ناشی از این آتش سوزی مشخص نیست اما برآورد اولیه نشان می دهد که تاکنون بیش از ۳۰ هکتار جنگل و مرتع در کوه سیاه چرام طعمه حریق شده که بیشتر مرتع است.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.dana.ir/News/1415685.html