printlogo


کد خبر: 1486224تاریخ: 1398/02/25 12:09
دغدغه های مردم بوشهر در جذب اسپانسر برای تیم لیگ برتری / قطع پخش زنده جلسه شورای شهر بوشهر به دستور رئیس شورا+حواشی
دغدغه های مردم بوشهر در جذب اسپانسر برای تیم لیگ برتری / قطع پخش زنده جلسه شورای شهر بوشهر به دستور رئیس شورا+حواشی
عضو شورای شهر بوشهر گفت: مردم نسبت به باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهردغدغه مند هستند که باید به آن توجه شود در حالی که هواداران تیم درحال افزایش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ نشست شورای شهر بوشهر برای تصویب لواحی از قبل مطرح شده با حضور اعضاء در صحن شفاف سازی ساختمان امیریه شهر بوشهر برگزار شد.

 کیوان هاشم زاده عضو شورای شهر بوشهر در 169جلسه شورای شهر گفت: متاسفانه در موضوع مسکن کارکنان شهرداری همه کارکنان گلایه مند هستند که متاسفانه تا الان به معنای واقعی به این موضوع مهم رسیدگی نشده است.

وی اظهار کرد: از شهردار در خواست دارم به کارکنان بیشتر توجه داشته باشد و برای رفع مشکل مسکن  کارکنان گام های استواری بردارند و گزارشی به شورای شهر و کارکنان ارائه دهند.

هاشم زاده خطاب به استاندار بوشهر در خصوص برگزاری جلسات مدیران و روئسات ادارات در ساعت اداری، افزود:  مردم ازاین موضوع که مدیران در ساعات اداری جلساتی برگزار میکنند گلایه دارند و از مدیر ارشد استان انتظار میرود در این خصوص تدبیری پیشه کنند.

عضو شورای شهر بوشهر خاطر نشان کرد: کدام مدیران هستند که ماهانه کمتر از120ساعت اضافه کار میگیرند، پس چرا به خاطر مردم هم  که شده  جلسات را بعد از ساعات اداری برگزارنمیکنند.

وی ادامه داد: اکثر مردم گلایه دارند که نمیتوانند مدیران را ملاقات کنند و باید ساعت ها پشت درب اتاق بشینند تا شاید وقت ملاقات با  یک معاون به آنها داده شود.

هاشم زاده  بیان کرد: من از همینجا از شهردار بوشهر درخواست می کنم که جلسات  غیر ضروری خود را به بعد از ساعات اداری تشکیل دهد و از استاندار بوشهرنیز انتظار داریم این کار را در تمامی دستگاه ها اجرا کند.

مردم نسبت به باشگاه شاهین دغدغه دارند

در ادامه این جلسه عبدالخالق برزگرزاده عضو شورای شهر بیان کرد: مردم نسبت به باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهردغدغه مند هستند که باید به آن توجه شود در حالی که هواداران تیم درحال افزایش است.


برزگر زاده افزود: اطلاع دارم مسئولین در حال پیگیری های امورات تیم شاهین هستند که نهایتا هفته اینده بحث اساسنامه و حضور ان تیم در لیک برتر  را بررسی کنیم و نشست هایی با فدراسیون و دستگاهایی داشته باشیم، که در خواست دارم  در هفته آینده نشست برگزار شود و نتیجه برای مردم اعلام شود.

المان چتری میدان تشریفات تعیین تکلیف شود

اکبر توسلی عضو شورای شهر بوشهر در ادامه این جلسه بیان کرد: از مسئولین ارشد شهر در خواست دارم  در هر جایگاهی قرار دارند تدابیری بیندیشند که موضوع رفاهی و تفریحی ، مخصوصا در ایام تابستان  حداقل فضایی هم که در اختیار بانوان قرار گرفته مثل پلاژ داراری مبلمان زیبا و در شان این قشر باشد.

توسلی عنوان کرد: تقاضای من از شهردار محترم این است که تنها فضایی که پلاژ بانوان و پارک بانوانی است ویژه در دستور کار قرار بگیرد تا نارضایتی ها برطرف شود.توسلی افزود: سال های گذشته هزینه بسیار زیادی برای نصب و ساخت آب نماها توسط مدیریت شهری ایجاد شده است که بدلیل غیر فعال یا خاموش بودن یا دارای نقص فنی  اعتراض مردم را به همراه داشته و بهتر است هزینه ایی که از جیب مردم به این آب نماها اختصاص پیدا می کند، بهتر مدیریت شود.

وی با اشاره به المان چتری میدان تشریفات گفت: این المان وارد فاز بهره برداری نشده یا ناقص است که شورا نوک پیکان انتقادات نسبت به این موضوع است و هرچه زودتر متولیان امر موضوع را مدیریت کنند، اگر قابل رفع نقص نیست کاملا جمع آوری شود و به حالت اولی برگردانند چرا که زیبنده مرکز استان نیست و شهرداری زودتر تعیین تکلیف کند.

هفته آینده وضعیت تیم شاهین مشخص می شود

ندا عبدالله زاده دیگر عضو شورا نیز بیان کرد: صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر اتفاق خوبی بود که رقم خورد، اما زمان برای پیگیری امورات تیم در اولویت و دارای اهمیت است که امیدوارم در هفته آینده این مشکل حل شود که اگر شهرداری می تواند، به لحاظ قانونی تیم را هدایت کند و اگر نه باید راهی پیدا شود.


 

حواشی جلسه:


درجلسه عصر دیروز شورای شهر بوشهر که بصورت علنی و با حضور همه اعضا برگزار شد، رییس شورای شهر از عملی شدن وعده‌اش در زمینه پخش زنده مذاکرات صحن علنی خبر داد، اما مسئول روابط عمومی شورا فقط اجازه انعکاس بخش نخست جلسه در صفحه اینستاگرام شورا داشت و پس از آن به درخواست رییس شورا قطع شد!

در این بین برزگرزاده و آسایش دو عضو شورا نسبت به دستور رییس به روابط عمومی برای ذخیره نکرده نطق شان در لایو اینستاگرامی اعتراض کرده اند، نطقی که درباره اعتراض به اجحاف به شهروندان در زمینه توافق برای خرید املاک آنهاست.

این جلسه که 2.5 ساعت طول کشید، تا زمان حضور خبرنگاران صرفا دو دستور کار درباره لایحه تملک زمین یک شهروند و خرید دو کتاب داشت و مشخص نیست واقعا شورای شهر با این کارکرد ضعیف چرا باید حق الجلسه آنچنانی دریافت کند.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.dana.ir/News/1486224.html