printlogo


کد خبر: 1491492تاریخ: 1398/03/11 13:02
نزول پرندگان ابابیل بر لشکر نتانیاهو و بن سلمان
یادداشت/
نزول پرندگان ابابیل بر لشکر نتانیاهو و بن سلمان
معادله قدرت در منطقه غرب آسیا هر لحظه شفاف‌تر می‌شود! در یک سوی این معادله، جبهه‌ای قرار دارد که برای جلوگیرِ از اضمحلال رژیم صهیونیستی دارد به آب و آتش می‌زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شبکه خبری تهران نیوز ؛ حنیف غفاری – معادله قدرت در منطقه غرب آسیا هر لحظه شفاف‌تر می‌شود! در یک سوی این معادله، جبهه‌ای قرار دارد که برای جلوگیری از اضمحلال رژیم صهیونیستی دارد به آب و آتش می‌زند. برگزاری نشست ضد ایرانی رژیم سعودی در مکه ، رایزنی های جرد کوشنر داماد ترامپ در سرزمین‌های اشغالی، تنفس مصنوعی ترامپ به نتانیاهو برای حفظ وی در مسند نخست وزیری رژیم صهیونیستی، تلاش تعدادی از رسانه های غربی برای زمینه سازی تبلیغاتی برای شکل گیری معامله قرن و ….. جملگی مصادیق همگرایی “کفار” علیه آرمان ملت فلسطین است. آری! “ترامپ”،” نتانیاهو” و ” بن سلمان” دیروز دست در دست یکدیگر دادند تا مانع از طنین انداز شدن بانگ  “آزادی قدس” در سرتاسر جهان شوند. آنها از یک سو “آرمان فلسطین” و از سوی دیگر، “ایران اسلامی” را هدف قرار دادند، چرا که “گفتمان مقاومت در منطقه ” منبعث از  همان گفتمان انقلاب اسلامی ایران است. گفتمانی که پویاست و کمترین سنخیتی با “سکون” و ” تسلیم” در برابر دشمنان ندارد.

در آن سوی معادله و بدون توجه به آنچه در اردوگاه دشمنان می گذرد، میلیونها نفر فریاد “آزادی قدس شریف” را سر داده و یک‌صدا “معامله قرن” را به چالش کشیدند.در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام و ملت فلسطین، محور مقاومتی قرار دارد که ترجمانی از همان گفتمان مقاومت است. محوری که روز به روز در برابر حامیان، مزدوران و عمال رژیم صهیونیستی جان بیشتری می گیرد. نام “محور مقاومت” برای “ترامپ”،” نتانیاهو” و ” بن سلمان” بسیار آشناست: همان محوری که آرزوهای آنان را در فلسطین، لبنان،سوریه، عراق، یمن، بحرین و ….. نقش بر آب ساخته و چشم اندازی برای تحقق طرح ها و نقشه های مزورانه و پلید نسل سوخته جرج واشنگتنبن گورین و عبدالعزیز باقی نگذاشته است!

دیروز “جبهه کفر” همه توان و ظرفیت خود را به میدان آورد و حتی سعی کرد به واسطه حضور مزدوران سعودی خود در مکه مکرمه  ، نام “سرزمین وحی” را به واژه “معامله قرن”گره بزند! با این حال ، هر یک از راهپیمایانی که دیروز در سرتاسر دنیا و در حمایت از ملت فلسطین به میدان آمدند، به مثابه پرندگان ابابیلی بودند که سنگ های خود را بر سر لشکریان نتانیاهو و بن سلمان فرود آوردند.

رژیم صهیونیستی، ایالات متحده آمریکا و عربستان سعودی با وجود شانتاژ تبلیغاتی و صرف هزینه های هنگفت رسانه ای ،نتوانستند مانع از طنین انداز شدن دوباره  گفتمان مقاومت و فریاد آزادی قدس شریف شوند. دیروز” جبهه کفر” با “همه ظرفیت ” خود “باخت”!

در نهایت اینکه دیروز “نقطه پایان منازعه” میان طرفداران ذلت و عزت رقم نخورد!آنچه دیروز جهانیان مشاهده کردند، صرفا “نقطه آشکار ساز” حقارت و شکست جبهه کفر در برابر جبهه ایمان بود. این روند همچنان ادامه یافت و در آینده ای بسیار نزدیک، آل سعود و آل صهیون را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد. بدون شک در این لحظه، مشاهده چهره درهم و وحشت‌زده مقامات سعودی و صهیونیستی و حامیان آمریکایی آنها بیش از هر زمان دیگری دیدنی است! غافل از آنکه سران جبهه کفر به زودی در دل  طوفان های سهمگین تری گرفتار و رسوا خواهند شد.این همان وعده ای است که تردیدی در تحقق آن وجود ندارد.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.dana.ir/News/1491492.html