printlogo


کد خبر: 1504614تاریخ: 1398/04/26 14:46
بچه‎هایت را بردار و به کشورت بازگرد/ مقامات آلمان از سربازی نرفتن پدر ترامپ ناراحت هستند!/ ژن ترامپ آمریکا را نابود کرد
انتقاد سردبیر روزنامه‎ی انگلیسی از نژادپرستی ترامپ؛
بچه‎هایت را بردار و به کشورت بازگرد/ مقامات آلمان از سربازی نرفتن پدر ترامپ ناراحت هستند!/ ژن ترامپ آمریکا را نابود کرد
زنان رنگین پوست کنگره نسبت به ترامپ درک بهتری از اصول قانون اساسی آمریکا دارند. چه می شود اگر اسکاتلند (انگلیس) یا بایرن (آلمان) مانع ورود ترامپ و خانواده وی شوند؟ دلیل آشکار این است که با ورود او، اختلال مدنی گسترده ای در آن کشورها رخ می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ "شِن او. گرادی" سردبیر روزنامه ی انگلیسی ایندیپندنت در پی حملات لفظی ترامپ به 4 زن رنگین پوست کنگره گفت: "گروه "ایلهان عمر"، "رشیده طلیب"، "الکساندریا اوکاسیو" و "آیانا پرسلی" نسبت به ترامپ درک بهتری از اصول قانون اساسی کشور دارند. ما به تعداد بیشتری از آنها نیاز داریم، نه کمتر."

 

 
گرادی افزود که وی (ترامپ) باید به جایی که از آن آمده بازگردد، زیرا آمریکا را درک نمی کند و آن را دوست ندارد.

مقصدش کجاست؟ باواریا (بایرن) یا اسکاتلند. البته بستگی به این دارد که مهاجرت وی از طریق پدر باشد یا مادر. گذشته از تمام اینها، او بیشتر بزرگسالی خود را در عجز و لابه از اینکه چرا آمریکا به قدر کافی به او تعلق ندارد، گذرانده است.

ترامپ می گوید که اگر خوشحال نیستید، می توانید آمریکا را ترک کنید. در این مورد با رفتن ترامپ، ملانیا نیز باید به همراه وی از کشور خارج شود. با این وجود، بازگرداندن بسیاری از مهاجران توسط وی منجر به فروپاشی خانواده می شود.

ملانیا باید با عنوان "ملانیا کناوس" به اسلواکی و محل تولدش در سال 1970 در "نوو مستو" (Novo Mesto) بازگردد. البته بچه های ترامپ در آمریکا متولد شده اند و می توانند در آنجا بمانند. ترامپ همیشه به "کودکان لنگر" مهاجران توهین کرده است.

* "کودک لنگر" اصطلاحی در آمریکا است که برای توصیف کودکانی به کار می رود که از مادری خارجی که خود اقامت دائم این کشور را ندارد، در آمریکا متولد می شوند.

به هر حال، "ملانیا" کمی بعد از "ایلهان عمر" عضو فعلی مسلمان کنگره به آمریکا آمد. به عقیده من، ملانیا و بچه هایش بی گناه هستند و کسی نباید به آنها بگوید که به کشور خود بازگردند.

گفتن جمله ی "بازگردید" به مردم، خیانت به اصل عدم همبستگی و یکدلی است، اما ترامپ همیشه این کار را انجام می دهد.

چه می شود اگر اسکاتلند (انگلیس) یا بایرن (آلمان) مانع ورود ترامپ و خانواده وی شوند؟ دلیل آشکار این است که با ورود او، اختلال مدنی گسترده ای رخ می دهد. او در نهایت از آن دو کشور بازمی گردد و به مرز مکزیک تبعید می شود. کم و زیاد این اتفاق برای نیاکان ترامپ رخ داده است.

"فردریک" (پدر ترامپ) برای اینکه آرایشگر بهتری شود به آمریکا رفت. وی پس از اینکه پول پس انداز کرد تصمیم گرفت به بایرن بازگردد، اما دولت آنجا او را نپذیرفت. فردریک در سال 1905 نامه ای به "لویتپولد" (Luitpold) شاهزاده ی بایرن نوشت و التماس کرد که به او رحم کند.

فردریک ترامپ در آن نامه نوشت: "ما از وحشت فلج شده بودیم، زندگی خانواده ی شاد ما لکه دار شده بود. همسر من دچار تشویش و فرزندم بیمار شده است. چرا ما باید تبعید شویم؟ این امر برای خانواده من بسیار دشوار است. شهروندان ما چه فکری می کنند اگر افراد صادق با چنین حکمی مواجه شوند؟"

مقامات مونیخ هنوز از اینکه فردریک از رفتن به خدمت سربازی سر باز زد ناراحت هستند، زیرا آمریکایی ها را دچار ژنِ ترامپ کرد.

ترامپ آمریکایی نیست. آمریکا نیز متعلق به ترامپ نیست. یک نفر این موضوع را درباره 45 امین رئیس جمهور آمریکا یادآوری کند.

بدنامی او زمانی مضاعف شد که طی توئیتی نوشت: "چه زمانی زنان چپ افراطی کنگره از کشور ما، مردم اسرائیل و حتی دفتر ریاست جمهوری بابت ادبیات غلطی که استفاده کرده و موارد وحشتناکی که بیان کرده، عذرخواهی می کنند؟ بسیاری از مردم از آنها و اقدامات وحشتناک و انزجار آورشان عصبانی هستند."

چطور است که آمریکایی ها، کسانی که از اقدامات ناگوار و زشت او عصبانی هستند و کسانی که وی را نماینده ی غیر رسمی می دانند هم در انتظار عذرخواهی ترامپ به خاطر ادبیات غلط و اقدامات وحشتناک وی باشند.

معصومه میرحسینی

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.dana.ir/News/1504614.html