printlogo


کد خبر: 1544461تاریخ: 1398/08/12 15:49
پشت‌پرده کم‌کردن بودجه فیلم‌های ارزشی، ترویج سینمای غرب است/ غربگرایان داخلی با اعتماد به آمریکا خود را به خواب زده‌اند
بازیگر البرزی سریال خط تماس:
پشت‌پرده کم‌کردن بودجه فیلم‌های ارزشی، ترویج سینمای غرب است/ غربگرایان داخلی با اعتماد به آمریکا خود را به خواب زده‌اند
عادل جلیلی گفت: در حالی که آمریکایی ها هم برای ارزش هایشان با بودجه های میلیاردی فیلم می سازند اما برخی غربگران داخلی سعی می کنند با کم کردن بودجه هنر، آن را به غرب وابسته کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس هیات اسلامی هنرمندان استان البرز در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: آمریکا کشوری غیرقابل اعتماد است و در 8 سال جنگ تحمیلی، نفاق، تفرقه افکنی، سقوط هواپیما در خلیج فارس و ... مهر تایید بر بی اعتمادی خود زده است.

عادل جلیلی ادامه داد: مقام معظم رهبری حجت را تمام کردند به دلیل اینکه به مردم کل دنیا ثابت کنند آمریکا غیرقابل اعتماد است و بارها این موضوع را ثابت کرده و خروج آمریکا از برجام و عدم پایبندی اروپایی ها به تعهدات خود نیز این مسئله را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه آمریکا با ساخت فیلم های اسلام هراسی سعی در توقیف رشد جمعیت مسلمان در دنیا دارد، افزود: استعمار از هر اقدامی برای تشویش اذهان عمومی استفاده می کند اما به لطف خداوند مردم دنیا با آگاهی دین اسلام را می پذیرند زیرا کامل ترین دین در کل دنیاست و سالانه شاهد افزایش رشد جمعیت مسلمان در جهان هستیم.

بازیگر سریال خط تماس با تاکید بر اینکه غربگرایان داخلی نمی خواهند این واقعیت را بپذیرند، تصریح کرد: آمریکا به مردم کشور خودش هم رسیدگی نمی کند، استعمار نتوانسته است آتش کالیفرنیا را که یک بلای طبیعی است مهار کند و این ضعف مدیریتی رییس جمهور آمریکا را ثابت می کند. هنرپیشه بنام آرنولد شوارتزنگر در کالیفرنیا به دلیل ضعف مدیریتی آمریکا در مهار آتش آواره شده و خانه و زندگی اش تخریب شده است.

این هنرمند البرزی تاکید کرد: برخی از داخلی ها خودشان را به خواب زده اند اما امام علی(ع) در این باره می فرمایند: "فردی که به وقت یاری رهبرش خودش را به خواب زده است، با لگد دشمن از خواب بیدار می شود." امیدواریم غربگرایان داخلی پیش از لگد دشمن از خواب غفلت بیدار شده و از اعتماد به آمریکا دست بردارند.

جلیلی با اشاره به اینکه آمریکا پرچم نفاقش را با نابود کردن حق مظلوم در دنیا به اهتزار درآورده است، گفت: همواره  حق بر ظلم پیروز است و آمریکا دیر یا زود به نتیجه اعمال خود می رسد.

مدیر عامل خانه هنرمندان استان ادامه داد: چه دست هایی پشت پرده است که از فیلم حضرت موسی(ع) حمایت نمی شود تا ساخته شود؟ برخی دولتی ها در زمینه هنر هم در ضعف هستند و نمی خواهند واقعیت های هنری به نمایش درآید. نباید در هنر هم به آمریکا وابسته شویم، آنها برای ارزش هایشان با بودجه های میلیاردی فیلم می سازند اما برخی غربگران داخلی سعی می کنند با کم کردن بودجه هنر، آن را به غرب وابسته کنند.

کارگردان نمایش "غریب نخلستان" با بیان اینکه آمریکا ارزشی برای جوامع بشری قائل نیست، افزود: استعمار در مورد همه کشورها صاحب نظر است غافل از آن که از مدیریت کشور خود عاجز است و نمی تواند آتش سوزی را به عنوان یک بلای طبیعی مهار کند.

وی با تاکید بر اینکه باید پشتیبان ولی فقیه باشیم تا به کشور آسیبی نرسد، خاطر نشان کرد: واقعا ما کجا پشتیبان ولی فقیه بودیم و آسیب دیدیم؟ نفوذ رهبری در همه امور کشور مشگل گشا بوده و خطبه های نماز جمعه در فتنه 88، نهیب رهبری بر عربستان در بازگرداندن جنازه شهدای مدافع حرم، تدبیر رهبری در عدم مذاکره با آمریکا در برجام و ... مهر تاییدی بر این ادعاست.

کارگردان نمایش "شور شیرین شیدایی" در خاتمه تاکید کرد: تا زمانی که نگاه ولایت در کشور هست آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و امروز ایران در سازمان ملل با اقتدار از آرمانهای انقلاب حمایت می کند، این نشان قدرت و نفوذ رهبری است.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.dana.ir/News/1544461.html