printlogo


کد خبر: 1544785تاریخ: 1398/08/13 15:31
فریاد استکبار ستیزی کردستانی ها لرزه ای به اندام آمریکا + تصویر
فریاد استکبار ستیزی کردستانی ها لرزه ای به اندام آمریکا + تصویر
روز 13 آبان، روز شگفتی است، روزی که حوادث بزرگ و سرنوشت ‌ساز ملت ایران را در پیشانی خود حک کرده و چه عجیب که ردپایی استکبار جهانی در تمام آنها نقش بسته...

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، روز 13 آبان، روز شگفتی است، روزی که حوادث بزرگ و سرنوشت ‌ساز ملت ایران را در پیشانی خود حک کرده و چه عجیب که ردپایی استکبار جهانی در تمام آنها نقش بسته، تبعید امام در سال 42، کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان در سال 57 و در نهایت مهر بطلانی که دانشجویان خط امام با تسخیر سفارت آمریکا بر دخالت و دست‌ اندازی‌ های استکبار جهانی در میهن اسلامی زدند.

دانش‌آموزانی که هنگام تبعید امام در سال 42 خردسالانی بیش نبودند 15 سال بعد غیورمردانی در این خاک شدند که بر ظلم و بیداد شوریدند، آنان درس را نه در پشت نیمکت‌های چوبی کلاس و بر تخته سیاه آن که بر صفحه سپید پیشانی مردمان زجرکشیده در کوچه و بازار آموختند.

 امروز در 13 آبان سال 98 بار دیگر پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ، آمده اند برای خلق حماسه ای عظیم تا جلوه ای از اتحاد و همدلی را رقم بزنند و علیرغم سوز سرمای هوا در کردستان، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد و مرزداران غیور کردستانی بار دیگر به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران لبیک گفتند.

 


لینک مطلب: http://www.dana.ir/News/1544785.html