printlogo


کد خبر: 1546601تاریخ: 1398/08/21 10:20
شمارش معکوس برای برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی
شمارش معکوس برای برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی
شمارش معکوس برای آغاز برای برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی آغاز شده زمان برگزاری آن را از 22 تا 24 آبان خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ رئیس پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان از ارسال حدود 90 مقاله به دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی خبر داد و گفت: از این تعداد، 60 مقاله پذیرفته شده که در روز برگزاری کنفرانس در قالب پوستر و سخنرانی ارائه می شود.

مریم اخباری عنوان کرد در این کنفرانس سه روزه، 13 استاد برجسته از ایران و سایر کشورها برای ارائه سخنرانی و تدریس کارگاه های آموزشی دعوت شدند.

وی با اشاره به این که شمارش معکوس برای آغاز این رویداد آغاز شده زمان برگزاری آن را از 22 تا 24 آبان ماه جاری ذکر کرد و افزود: کنفرانس بین المللی گل محمدی، در نوع خود در دنیا منحصر به فرد است و برای اولین بار در دنیاست که کنفرانسی با نام گل محمدی برگزار می شود.

وی ارائه مقاله و شرکت دانشجویان و دانشگاهیان در همایش را یکی از اهداف جزئی کنفرانس بر شمرد و عنوان کرد هدف اصلی، با توجه به ماهیت موضوع کنفرانس، تأثیرگذاری در صحنه بین الملل، جلب توجه دنیا به ایران در حوزه گل محمدی و حفظ برند آن به نام ایران و ارتقاء اطلاعات و ارتباطات در صنعت، بازار و تجارت است.

دبیر اجرایی کنفرانس افزود: این رویداد با همکاری مشترک شرکت طبیب دارو، اتحادیه انجمن های گیاهان دارویی ایران و پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان و با حمایت معنوی دانشگاههای تهران، ارومیه، لرستان، کردستان و زنجان، سازمان ملی استاندارد ایران و اداره استاندارد کاشان، سازمان غذا و داروی کشور (اداره غذا و داروی کاشان)، مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در پژوهشکده اسانس های طبیعی قمصر برگزار می شود.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1546601.html