printlogo


کد خبر: 1548423تاریخ: 1398/08/28 16:32
راهپیمایی مردم تبریز علیه اشرار/ امام جمعه تبریز: نگرانی مردم را رفع کنید
آل‌هاشم:
راهپیمایی مردم تبریز علیه اشرار/ امام جمعه تبریز: نگرانی مردم را رفع کنید
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: رفع نگرانی مردم و اجرای کامل طرح معیشتی باید به سرعت و دقت انجام شود تا حق مستضعفان و اقشار کم‌درآمد پایمال نگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در راهپیمایی مردم تبریز در اعلام انزجار از اغتشاشات که صبح امروز در تبریز برگزار شد با بیان اینکه رهبر انقلاب با موضع‌گیری به هنگام و حمایت از تصمیم قانونی سران قوا درس عملی ایثار دادند و برای مسئولین تذکرات برخواسته از حکمت ارائه کردند، اظهار داشت: آشوب اخیر همان فتنه‌ای بود که رهبر انقلاب سال گذشته تذکر داده بودند.

وی افزود: گرانی بنزین بهانه بود تا دشمنان ایران اسلامی، لبنان و عراقی دیگر در کشور برپا کنند اما ناکام ماندند.

آل هاشم با بیان اینکه امنیت، خط قرمز عاشورائیان آذربایجان است تاکید داشت: ما مثل شیشه‌ایم و باکی نداریم چراکه شیشه اگر بشکند تیزتر می‌شود.

وی با انتقاد از نحوه اجرای طرح سهمیه بندی و گرانی بنزین ابراز داشت: صف مردم معترض و نگران از معیشت خود از صف آشوبگران و فتنه‌گران جداست و ما به شیوه‌ی اجرای طرح حرف‌ها داریم.

نماینده ولی فقیه با تذکر به دولت تاکید کرد: دولت باید مزایای این طرح را قبل از اجرا اعلام می‌کرد. دولت مردان می‌توانستند کام مردم را در شب عید تلخ نکنند و اجرای طرح به تدریج انجام میشد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه نگرانی مردم باید سریعا برطرف شود، ابراز داشت: رفع نگرانی مردم و اجرای کامل طرح معیشتی باید به سرعت و دقت انجام شود تا حق مستضعفان و اقشار کم‌درآمد پایمال نگردد.

آل هاشم با بیان اینکه برای ایجاد تمدن نوین اسلامی و رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی را باشکوه‌تر از گذشته ادامه خواهیم داد، عنوان داشت: آمریکا و ایادی استکبار بدانند که امروز مردم قهرمان آذربایجان علی رغم نگرانی از معیشت خود و با هر سلیقه و جناح سیاسی آمده‌اند تا اجازه دخالت به هیچ بیگانه و کشور خارجی را ندهند.

وی افزود: آنچه ضروری است توجه به مشکلات مردم و نظارت دقیق بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌هاست که باید مورد توجه دولت قرار گیرد. فتنه گران بارها ملت ایران را آزمودند اما آزموده را آزمودن خطاست.

نماینده ولی فقیه در پایان سخنان خود با اشاره به اهمیت وحدت خاطر نشان ساخت: اگر وحدت نباشد امنیت ملی به خطر می‌افتد و رهبر انقلاب نبود وحدت بین مردم را موجی تفرقه، نفاق و کشمکش می‌دانند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1548423.html