printlogo


کد خبر: 1549742تاریخ: 1398/09/03 15:17
بسیج در عرصه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد/ تلاش بسیجیان برای امنیت پایدار در کشور
فرمانده سپاه دورود:
بسیج در عرصه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد/ تلاش بسیجیان برای امنیت پایدار در کشور
فرمانده سپاه دورود گفت: بسیج در عرصه های مختلف ازجمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حرف برای گفتن دارد و باید از ظرفیت و توانمندی های بالای این نیروی مردمی برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر بهره گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار کریم زینی وند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک در رابطه با چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین اظهار داشت: بسیج در آستانه ورود به چهل سالگی حیات نورانی و پرافتخار خود قرار دارد و کارنامه بسیج بسیار درخشان و پرافتخار است.

وی با بیان اینکه بسیج یک پدیده الهی، پربرکت و بسیجی بودن یک افتخار عظیم، متعالی و بی­‌نظیر است افزود: بسیج در عرصه های مختلف ازجمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حرف برای گفتن دارد و باید از ظرفیت و توانمندی های بالای این نیروی مردمی برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر بهره گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه دورود با بیان اینکه بسیج دارای روحیه جهادی است و هرجا انقلاب و اسلام به خدمات این نیرو نیاز داشته، وارد عرصه شده است عنوان کرد: بسیج در تمام عرصه ها ازجمله حل مشکلات مردم، کمک کار دولت بوده است و خدمت رسانی های آن بر هیچکس پوشیده نبوده و نیست.

وی ضمن اشاره به جایگاه بسیج بیان کرد: بسیجی گوش به فرمان ولایت است؛ در دفاع مقدس جانانه از میهن و ملت دفاع کرد، در بحران ها، بلایا و فتنه ها همواره در کنار مردم و همراه بی ادعای دولت ها در مسیر سازندگی و آبادانی کشور بوده است وبرخلاف عده‌ای که خود را طلبکار این نظام و انقلاب می‌دانند بسیجیان هیچ توقعی ندارند و حتی خود را بدهکار می‌دانند و از کوتاهی‌هایی که اسراف‌هایی احتمالا صورت گرفته استغفار می‌کنند.

زینی وند گفت: بسیج در ایجاد امنیت پایدار تلاش و مجاهدت کرده است و امروز نیز در قامت یک عنصر فرهنگی موثر به ویژه در دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی، در پاسداری و صیانت از انقلاب اسلامی فعالیت می کند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1549742.html