printlogo


کد خبر: 1553123تاریخ: 1398/09/17 14:28
اعزام ۲۸۰ دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور
فرمانده سپاه ناحیه اراک خبر داد:
اعزام ۲۸۰ دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور
فرمانده سپاه ناحیه اراک از اعزام ۲۸۰ دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده سپاه ناحیه اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در اراک گفت: یکی از برنامه هایی که می تواند برای زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا کمک کند و پیام شهدا به نسل جدید منتقل کند راهیان نور است.

عسگری با اشاره به اهمیت تقویت اردوهای راهیان نور در بین دانش آموزان و دانشجویان افزود: حضور در سرزمین های نور به برکت خون ریخته شده شهدا و معنویتی که در آنجا وجود دارد تأثیر به سزایی برای انتقال فرهنگ شهدا بر روی نسل جوان دارد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک ادامه داد: یکی از نقاط قوت کار در راهیان نور حضور راویان و روحانیون برجسته در سرزمین راهیان نور است که این تیم همراه یک بازخوانی از فضای جبهه و هشت سال دفاع مقدس به همراه پاسخگویی به شبهات را برای دانش آموزان فراهم می کنند.

عسگری با اشاره به اینکه امروز در آخرین مرحله اعزام ۲۸۰دانش آموزان دختر با ۷ دستگاه اتوبوس به مناطق اعزام خواهند شد افزود: مرحله اول اعزام دانش آموزان دختر امروز با این تعداد به پایان می رسد و مرحله جدید اعزام ها بعد پایان امتحانات برای دانش آموزان پسر آغاز می شود.

فرمانده سپاه ناحیه اراک خاطر نشان کرد: امروز راهیان نور به یک گفتمان ناب در مدارس و دانشگاه ها تبدیل شده که اگر این حرکت ها استمرار داشته باشد قطعا نتایج موثری در فضای عمومی جامعه شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1553123.html