printlogo


کد خبر: 1583469تاریخ: 1398/11/30 14:28
انصراف ۲۶ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم اردبیل
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل خبر داد:
انصراف ۲۶ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم اردبیل
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در حوزه های انتخابیه استان اردبیل 26 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم انصراف دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، بهروز ندایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا ساعت۱۳  و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه مورخه ۳۰ بهمن ۹۸ تعداد ۲۶ نفر از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مجموع ۱۱۵ نامزد تایید صلاحیت و لیست نهایی اعلام شده، انصراف داده و ۸۹ نفر از نامزدها در ۵ حوزه انتخابیه برای کسب ۷ کرسی مجلس رقابت می کنند. 

وی افزود:  تا این لحظه هیچ یک از نامزد تایید صلاحیت شده جدید به لیست اسامی نامزدها اضافه نشده است و هرگونه گمانه زنی ها در این خصوص مورد تایید نیست. 

 رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین، سرعین تعداد۴۱ نفر، پارس اباد، بیله سوار و اصلاندوز تعداد۱۷ نفر، خلخال و کوثر ۱۶ نفر، مشگین شهر۸نفر و گرمی ۷ نامزد  برای کسب حداکثر آرا رقابت می کنند. 

ندایی از مدیران رسانه های رسمی و فعالان فضای مجازی استان خواست از هر گونه انتشار اخبار تایید نشده در خصوص انتخابات بپرهیزند و اخبار و اطلاعات مربوط به روند برگزاری و نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از طریق این ستاد در اختیار رسانه های رسمی استان قرار خواهند گرفت. 

وی تصریح کرد: نامزدهای انتخابات مجلس تا ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخه یک اسفند فرصت دارند برنامه های تبلیغاتی خود ادامه دهند.

 

انتهای پیام/آ


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1583469.html