printlogo


کد خبر: 1636179تاریخ: 1399/05/22 12:24
رونمایی از نماهنگ "دو همراه" بمناسبت روز مقاومت اسلامی
دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام خبر داد:
رونمایی از نماهنگ "دو همراه" بمناسبت روز مقاومت اسلامی
دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام گفت: امسال در روز مقاومت اسلامی و بمنظور بزرگداشت دو فرمانده شهید جبهه مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، نماهنگ دو زبانه "دو همراه" (النبلاء) بصورت گسترده در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.

محمدعلی مومنی ها، دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: امسال در روز مقاومت اسلامی و بمنظور بزرگداشت دو فرمانده شهید جبهه مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، نماهنگ دو زبانه "دو همراه" (النبلاء) بصورت گسترده در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.

دکتر مومنی ها افزود: در شعر این اثر، علاوه بر به تصویر کشیدن رفاقت و مجاهدت های شهید ابومهدی و شهید حاج قاسم، به رابطه دیرینه و صمیمی دو ملت ایران و عراق اشاره شده که با شهادت این دو سردار، فصل جدیدی از پیوند برادری میان دو ملت آغاز شده است.
 
وی خاطر نشان کرد: در این نماهنگ از تصاویر دیده نشده از دو شهید نیز استفاده شده که برای نخستین بار در فضای رسانه ای منتشر می شود.
 
مومنی ها در پایان گفت: بیش از نیمی از هزینه های این نماهنگ توسط خیرین و کمک¬های مردمی تأمین شده که سرآغاز خوبی در تولید آثار رسانه ای با مشارکت فضای مردمی است.
 
۲۳ مردادماه سالروز پیروزی غرورآفرین حزب الله لبنان در برابر رژیم جعلی صهیونیستی است و به همین خاطر به عنوان روز مقاومت اسلامی در تقویم ملی نامگذاری شده است.
 
گفتنی است نماهنگ فاخر دو همراه، در ساعت 1:20 بامداد جمعه هفته جاری، در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1636179.html