printlogo


کد خبر: 1661716تاریخ: 1399/08/07 15:58
تغییر شکل استفاده از آبگرم ها در اردبیل/ دانشکده صنایع خلاق تاسیس می شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل:
تغییر شکل استفاده از آبگرم ها در اردبیل/ دانشکده صنایع خلاق تاسیس می شود
اسحاق رسولی گفت: آبگرم های معدنی طی سالهای اخیر با موج مدرن شدن مواجه شده اند و در این راستا سعی داریم تحولاتی بر پایه تحقیقات علمی انجام داده وشکل استفاده سنتی از این آبها را تغییر دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسحاق رسولی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سبلان ما اظهار داشت: امروزه آموزش جنبه تئوری دارد ولی دانشگاه آزاد سعی دارد آموزش ها به صورت کارآفرینی و مهارت آموزی تبدیل شود .

وی افزود: دانشگاه آزاد یکسری ظرفیت ها را فعال کرده که در تمامی رشته ها و گروه ها فضایی ایجاد شود تا دانشجو و استاد و سایر مردم عادی ایده های خلاقانه خود را در مراکز رشد به خدمت تبدیل کنند.

رئیس دانشگاه آزاد استان اردبیل گفت: دانشگاه آزاد اردبیل 45 مرکز واحد فناور ،دو شرکت دانش بنیان و حدود 32 محصول  وارد چرخه کرده است.

وی با اشاره به تاسیس دو دانشکده صنایع خلاق و علوم و فنون آبگرم معدنی  تصریح کرد:  استان اردبیل ظرفیت توسعه دارد و دانشگاه نیز می تواند در این زمینه کارهای جدید انجام دهد و با الهام از رشته های علوم انسانی و کامپیوتر می توان در حوزه نرم فرهنگی بازهای یارانه و اپلیکشین  در دانشگاه صنایع خلاق، تولیدات فناورانه ای به بازرا عرضه کرد.

رسولی ابرازاداشت: آبگرم های معدنی طی سالهای اخیر با موج مدرن شدن مواجه شده اند و در این راستا سعی داریم تحولاتی بر پایه تحقیقات علمی انجام داده وشکل استفاده سنتی از این آبها را تغییر دهیم.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1661716.html