printlogo


کد خبر: 1663250تاریخ: 1399/08/12 13:50
دیدار جمعی از دانش آموزان با نماینده ولی فقیه در خوزستان
در آستانه یوم الله سیزدهم آبان ماه؛
دیدار جمعی از دانش آموزان با نماینده ولی فقیه در خوزستان
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در این دیدار با بیان اینکه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی ظرفیتی برای پیشرفت خوزستان است، گفت: دانش آموز باید انقلابی و مومن باشد و تمرکز خود را به منظور موفقیت، بر روی درس و تهذیب نفس بگذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، در آستانه یوم الله سیزدهم آبان ماه، مربیان، دانش آموزان و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خوزستان یکشنبه با حضور در مسجد رضوان اهواز، با حجت الاسلام والمسلمین عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان دیدار کردند.

امام جمعه اهواز در این دیدار با اشاره به دوران نوجوانی و فعالیت‌های آن، اظهار کرد: دانش آموز باید انقلابی و مومن باشد و تمرکز خود را به منظور موفقیت، بر روی درس و تهذیب نفس بگذارد.

وی افزود: عقب ماندگی این استان با خدمت و تلاش قابل جبران است و دانش آموزان و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی نیز ظرفیتی برای پیشرفت خوزستان هستند که باید از این ظرفیت استفاده کرد.

حجت الاسلام موسوی فرد ادامه داد: دانش آموزان باید به ورزش، درس و عبادت توجه ویژه ای داشته باشند. وقت شناسی، برخورداری از علم و تقوا  لازمه پیشبرد موفقیت آمیز طرح ها و برنامه های مختلف برای آینده کشور است.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه دشمن به دنبال ضعف ها در میان جوانان است، ادامه داد: افرادی که از لحاظ معنوی خود را تقویت می‌کنند، می توانند مؤثر واقع شوند و فردی که بعد معنوی اش قوی نباشد، در برابر دشمن تضعیف خواهد شد.

در ادامه دیدار حجت الاسلام محمد عرب مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خوزستان، بیان کرد در اتحادیه ۲ ماموریت بسیار مهم دنبال می شود که با شناسایی دانش آموزان نخبه برای آنها برنامه ریزی می کنیم.

وی افزود: دومین ماموریت این اتحادیه ایجاد حرکت های جریان ساز و جنبش دانش آموزی در سطح استان مانند توزیع ۲ میلیون ماسک توسط انجمن های دانش آموزی است.

حجت الاسلام عرب ادامه داد: ۲ هزار بسته لوازم التحریر بیندانش آموزان نیازمند خوزستانی تهیه و توزیع شد و البته این اقدام به صورت خودجوش توسط اتحادیه انجمن های دانش آموزی استان انجام شد.

وی با بیان اینکه تلاش این اتحادیه انتخاب افراد نخبه با رویکرد ایثار، شهادت، خدمت به محرومان و ولایت مداری است، گفت: همچنین در اتحادیه انجمن‌ اسلامی تلاش شده است تا دانش‌آموزان با رویکرد دشمن‌شناسی و مسئولیت پذیری تربیت شوند.

در این دیدار دانش آموزان گزارشی از فعالیت‌های خود در مدارس ارائه دادند و همچنین نکاتی پیرامون مسائل آموزشی، فرهنگی و اجتماعی را با عنوان دغدغه‌های دهه هشتادی ها با نماینده ولی فقیه در خوزستان مطرح کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1663250.html