printlogo


کد خبر: 1683461تاریخ: 1399/10/12 15:52
سازمانی که اجازه ندهد جهش تولید در گیلان صورت گیرد خلاف فرمایش رهبری عمل کرده است
آیت الله فلاحتی در خطبه‌های نمازجمعه رشت:
سازمانی که اجازه ندهد جهش تولید در گیلان صورت گیرد خلاف فرمایش رهبری عمل کرده است
نماینده ولی فقیه در گیلان خطاب به مسئولان و متولیان این استان در راستای سال جهش تولید گفت: اگر هر سازمانی اجازه ندهد جهش تولید در استان صورت گیرد خلاف فرمایش مقام معظم رهبری عمل کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، آیت الله رسول فلاحتی امروز در خطبه های نمازجمعه رشت با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار کرد: ۱۳ دی ماه مصادف با نخستین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ژنرال بزرگ جهان بشریت است.

وی، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را حامی و رهبر مومن جبهه مقاومت دنیای اسلام عنوان کرد و افزود: شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس که از افتخارهای دنیای اسلام هستند، را تبریک و تسلیت عرض می کنم.

امام جمعه رشت با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی ۴۰ ویژگی مسلمان مومن پاکباخته را واجد بود، تصریح کرد: اخلاص و تبعیت محض از ولی زمان از ویژگی های حاج قاسم سلیمانی بود.

آیت الله فلاحتی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را مالک اشتر مقام معظم رهبری خواند و بیان کرد: سردار شهید سلیمانی مسلمانی وارسته و بصیر بود، نسبت به دنیای پیرامون خود شناخت داشت، وابسته به مادیات و مقام های دنیا نبود و دلداده عالم قیامت بود.

وی به پیام پیامبر گونه امام(ره) به میخائیل گورباچف رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق در ۱۳ دی ماه سال ۱۳۶۷ اشاره کرد و گفت: امام(ره) به گورباچف پیام داد که کمونیست را باید در زباله دان تاریخ جستجو کرد و امروز نیز غرب کاپیتالیسم نیز به سرنوشت کمونیسم دچار می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به کشف حجاب توسط رضا قلدر آلت دست انگلیسی ها در سال ۱۳۱۴، خاطرنشان کرد: عریانی و لختی که در جامعه وجود دارد همه از آثار پدر و پسر پهلوی است و در دادگاه الهی قیامت باید عذاب شوند.

آیت الله فلاحتی به ساخت فیلم “بانوی بهشت” توسط انگلیس خبیث اشاره کرد و یادآور شد: انگلیس با ساخت فیلم مذکور می خواد بین مسلمانان اختلاف بیندازند و وحدتی که در سایه انقلاب اسلامی و شهادت حاج قاسم سلیمانی ایجاد شده را تبدیل به تفرقه کرده و دنیای اسلام را ملتهب کنند.

وی ادامه داد: به اهل سنت عرض می کنم آنها که فیلم بانوی بهشت را می سازند از ما نیستند و همه بدانند این طرح انگلیسی و آل جمهود و آل صعود است.

امام جمعه رشت خطاب به مسئولان و متولیان گیلان در راستای سال جهش تولید، اظهار کرد: اگر هر سازمانی اجازه ندهد جهش تولید در استان صورت گیرد خلاف فرمایش مقام معظم رهبری عمل کرده است بنابراین متولیان امر برای جهش تولید تلاش کنند.

آیت الله فلاحتی با تاکید براینکه مسئولان باید قدردان تولیدکنندگان باشند، بیان کرد: متولیان همانطور که تولیدکنندگان را هدایت می کنند تا به محیط زیست خسارت وارد نشود باید از کاغذبازی در راستای تسهیل امور کارآفرینان جلوگیری کنند.

وی به سیلی داغی که آمریکا و صهیونیست ها در راستای شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در غرب آسیا خوردند، اشاره کرد و افزود: اکنون آمریکا در کابوس به سر می برد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به راه اندازی کارناوال حرکت زیردریایی آمریکا و رژیم صهیونیستی به خلیج فارس، تصریح کرد: هدف از حرکت مذبوحانه دشمن این است که ملت ها متوجه ذلت و شکست های پی در پی آنها در غرب آسیا نشوند.

آیت الله فلاحتی به دومین هدف دشمن از حرکت کارناوال نظامی در خلیج فارس اشاره کرد و گفت: دشمن می داند عده ای زبون و ترسو در داخل هستند و در پاره ای موارد در لایه های مسئولان حضور دارند و به آنها می خواهد بگوید اگر می توانید با ما بجنگید یا اینکه به میز مذاکره برگردید.

وی با بیان اینکه آمریکا و صهیونیست ها غلط می کنند ایران را تهدید کنند، خاطرنشان کرد: آنچه مانع جنگ شده، وجود مردم غیور و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است زیرا دشمن از توپ و تانک ما نمی ترسد بلکه از مردم و آیین ملت ایران هراس دارد.

امام جمعه رشت، مردم ایران را قهرمانان تاریخ بشریت خواند و یادآور شد: دلیل حرکت های دشمن این است که نمی دانند ایران چه زمانی انتقام سخت را خواهد گرفت.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران مقابله مقطعی و حرکت بلندمدت را در برنامه دارد، اظهار کرد: در آینده نه چندان دور استکبار مجبور می شود بساط خود را در منطقه برچیند.

وی همچنین پیرامون سبک زندگی اسلامی، بیان کرد: خدای متعال همان طور که یکسری امور را برای انسان واجب کرده، یکسری امور را نیز حرام کرده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه چشم چرانی مقدمه ای برای فساد دل و قلب است، تصریح کرد: یکی از اموری که زمینه ساز گناه می شود، چشم است.

آیت الله فلاحتی، نداشتن پوشش مناسب توسط برخی از زنان را از بسترهای چشم چرانی دانست و بیان کرد: بخش های عظیمی از جامعه را زنان محجبه تشکیل می دهند و آنها که خلاف دستور قرآن عمل می کنند برای جامعه آفت است.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1683461.html