printlogo


کد خبر: 1708617تاریخ: 1399/11/28 10:31
رئیس جمهور به جای بستن دهان منتقدان، مشکلات مردم را حل کند
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:
رئیس جمهور به جای بستن دهان منتقدان، مشکلات مردم را حل کند
حجت‌الاسلام حسن شجاعی، نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور به جای بستن دهان منتقدان، مشکلات مردم را در بخش‌های مختلف حل کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به عمق نارضایتی ها زا عملکرد دولت اظهار داشت: رئیس جمهور به جای حل مشکلات بارها به مردم، منتقدین ومسئولان توهین کرده است.

وی با بیان اینکه انباشت نارضایتی از عملکرد دولت تدبیر و امید وجود دارد، افزود: مردم از دولت راضی نیستند.
 
نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت و رئیس جمهور باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
 
 نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور همانگونه که تاکید کرد من قصد ندارم دهان مخالفان را ببندم و در مقابل ملت بایستم، افزود: رئیس جمهور به جای پاک کردن صورت مسئله باید مسئله را حل کند.
 
حجت‌الاسلام شجاعی تصریح کرد: نارضایتی عمومی و گسترده‌ای از سمت همه مردم نسبت به دولت وجود دارد که آقای روحانی باید آنها را اصلاح کند.
 
وی از انتخاب دبیر شورای انتخابات استان زنجان در چند روز آینده خبرداد و گفت: چندین گزینه در این زمینه معرفی شده است که با بررسی‌های لازم، دبیر انتخاب می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: پس از انتخاب دبیر، اعضای هئیت‌های نظارت شهرستان ها و بخش‌ها برای انجام ماموریت‌های محوله انتخاب می‌شوند.
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1708617.html