printlogo


کد خبر: 1712062تاریخ: 1399/12/09 12:24
همسر باردار شهید رجایی در بیمارستان بستری شد
همسر باردار شهید رجایی در بیمارستان بستری شد
همسر استوار شهید "مجید رجایی" که یک‌کودک سه ساله و یک کودک در راه دارد بعد از شنیدن خبر شهادت همسرش، به شدت در معرض خطر قرار گرفته و هم اکنون در بیمارستان بستری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، مراسم تشییع شهید رجایی، که در حمله اشرار مسلح به پاسگاه انتظامی کورین در سیستان بلوچستان شهید شده بود امروز در شهرستان فاروج زادگاه وی برگزار شد و همسر شهید رجایی قادر نشد در مراسم تشییع و تدفین همسرش شرکت کند و به بیمارستان منقل شده است.

علی رغم اعلام موضع قاطع علمای اهل سنت سراسر کشور، مولوی عبدالحمید که از آشوبگران روزهای اخیر اعلام حمایت کرده بود همچنان نسبت به هتک حرکت پرچم رسول الله و به شهادت رساندن مامور ناجا سکوت اختیار کرده است.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مجید رجایی امروز شنبه دهم اسفند ماه از چهارراه چری فاروج به سمت میدان مرکزی این شهر برگزار شد و بعد از تشییع برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای نجف آباد منتقل شد.

حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین زاهدان، در شبانگاه هفتم اسفند ماه، باعث شهادت یک مامور و مجروح شدن یکی دیگر از مدافعان امنیت در سیستان و بلوچستان شد.

استوار یکم مجید رجایی، افسر نیروی انتظامی اهل نجف آباد فاروج از استان خراسان شمالی در درگیری‌های کورین زاهدان و در حال حفاظت از پاسگاه انتظامی به شهادت رسیده است.

انتهای پیام/
 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1712062.html