printlogo


کد خبر: 1714505تاریخ: 1399/12/16 16:03
شهرداری‌ها پیگیر وصول مطالبات خود باشند/ راکد ماندن ۶۰ پروژه عمرانی شهری در خراسان شمالی
معاون عمرانی استاندار:
شهرداری‌ها پیگیر وصول مطالبات خود باشند/ راکد ماندن ۶۰ پروژه عمرانی شهری در خراسان شمالی
غلامرضا هوایی گفت: شهرداری های استان به دنبال وصول مطالبات خود از دستگاه های اجرایی باشند زیرا وصول این مطالبات منجر به ارائه خدمات رسانی مطلوب تر به مردم می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، غلامرضا هوائی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در گردهمائی شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای استان افزود: شهرداران باید درصدد اخذ مطالبات خود باشند و نباید در این حوزه بسیار مهم کوتاهی کنند بنابراین وجود شهرداران بسیار فعال و پیگیر برای ما قابل تقدیر است.

وی بر دسترسی آسان به خدمات شهرداری تاکید و تصریح کرد: تمام خدمات شهری با تاکید بر رفاه حال مردم باید مکانیزه شود.

هوائی همچنین بر انجام پروژه های عمران شهری تاکید و اظهار داشت: متاسفانه برای اجرایی شدن ۶۰ پروژه عمرانی شهری اقدامات خاصی صورت نگرفته و این در حالیست که با توجه به اینکه در آستانه سال جدید هستیم باید شاهد جنب و جوش خاصی در سطح شهرها باشیم.

هوائی افزود: اجرای پروژه های شهری موجب ماندگاری بیشتر مسافران می شود پس این مسئله برای استان ما حائز اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: ابتدای سال آینده با پالایش شهرداران و ارزیابی واقعی و عینی آنان یک شهردار نمونه استان را به وزارت کشور معرفی خواهیم کرد.

مدیرکل اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور با ابراز رضایت از سفر چند روزه اش به این استان گفت: محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی فردی خوش فکر و بسیار پیگیر است و یکی از شانس های این استان ورود دکتر شجاعی است.

کوشش تبار همچنین شهرداران جوان استان را یکی از سرمایه های اصلی دانست و افزود:در چهره این شهرداران مدیران آینده را می توان دید.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1714505.html