printlogo


کد خبر: 1717781تاریخ: 1399/12/26 18:54
اشباع بیمارستان های اهواز از مبتلایان کرونا
استاندارخوزستان خبر داد:
اشباع بیمارستان های اهواز از مبتلایان کرونا
استاندار خوزستان گفت: تخت‌های بیمارستانی در اهواز و اغلب شهرهای خوزستان اشباع شده است و آمار فوتی های کرونا در خوزستان بسیار بالا رفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در ستاد تنظیم بازار خوزستان در سرسرای استانداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به لحاظ کنترل ها و محدودیت ها برای مقابله با کرونا به خوبی عمل شده است اما متاسفانه عدم همکاری مردم و برگزاری مراسم مختلف باعث شده که کرونا همچنان در استان در شرایط قرمز ماندگار باشد.

وی افزود: تخت‌های بیمارستانی در اهواز و اغلب شهرهای خوزستان اشباع شده است و آمار فوتی های کرونا در خوزستان بسیار بالا رفته است.
 
استاندار خوزستان بیان کرد: در حال حاضر یک هزار و ۳۰۰ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند.
 
وی به روند انجام تست کرونا در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه افزایش تست گیری باعث شده بیماران به موقع شناسایی شوند تا زودتر تحت مراقبت قرار گیرند.
 
سلیمانی دشتکی عنوان کرد: از مردم تقاضا دارم که به مسافرت های غیرضروری نروند و مسافر نپذیرند، سفر به شهرهای قرمز ممنوع است.
 
سلیمانی دشتکی ادامه داد: واکسن کرونا به سرعت در حال تهیه و توزیع است و تا چند ماه آینده افراد نیازمند واکسینه می شوند.
 
وی تصریح کرد: برگزاری مراسم جمعی مختلف در استان، مقدمات مرگ بر اثر کرونا را فراهم می کند.
 
وی یکی از راه های مهم مقابله با کرونا را برگزار نکردن مراسم مختلف دانست و گفت: امروز با فرمانداران استان جلسه ای را خواهم داشت تا از برگزاری مراسم مختلف در استان به طور جدی جلوگیری کنند.
 
انتهای پیام/
 
 

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1717781.html