printlogo


کد خبر: 1720153تاریخ: 1400/01/09 14:11
منابع اعتباری قطره چکانی استان باعث توسعه نخواهد شد/ سپاه در راستای "توسعه" گام های مثبتی برداشته است
‍ فرماندار اسفراین:
منابع اعتباری قطره چکانی استان باعث توسعه نخواهد شد/ سپاه در راستای "توسعه" گام های مثبتی برداشته است
مهدی کرامتی با اشاره به اینکه سپاه ظرفیت‌های خود را در راستای توسعه و محرومیت زدایی بلااستفاده نگذاشته و در راستای توسعه گامهای مثبتی برداشته است، گفت: منابع اعتباری قطره چکانی استان باعث توسعه نخواهد شد و بنا داریم با استفاده از ظرفیت جهاد سازندگی و منابع ملی به توسعه و عمران شهرستان کمک شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپهرآیین،  مهدی کرامتی پیش از ظهر امروز در نشست با فرمانده سپاه اسفراین اظهار داشت: آرامش و امنیتی که برای همه اقشار انجام شده و مسئولان هم کار و تلاش بسیاری کردند در سایه مشارکت و همدلی جمعی حاصل شده است. 

وی با اشاره به نامگذاری سال به نام تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها بیان داشت: در سال جدید با توجه به صنعتی بودن این شهرستان تکلیف مسئولین در جهت روان سازی امور و صدور مجوزها دوچندان شده است .

فرماندار اسفراین ادامه داد: به رغم همه محدودیتها و تحریم ها، عملکرد سپاه چه در شکل گیری انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن تاثیرگذار بوده است.

وی گفت: سپاه ظرفیت‌های خود را در راستای توسعه و محرومیت زدایی بلااستفاده نگذاشته  و در راستای توسعه گامهای مثبتی برداشته است. 

کرامتی با تقدیر از همراهی و مشارکت اعضای شورای تامین در پیشبرد امور؛ بیان داشت: با وجود این همدلی دغدغه ای برای توسعه شهرستان نخواهیم داشت و خیالمان از این بابت راحت است. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: منابع اعتباری قطره چکانی استان باعث توسعه نخواهد شد و بنا داریم با استفاده از ظرفیت جهاد سازندگی و منابع ملی به توسعه و عمران شهرستان کمک نماییم. 

فرمانده سپاه اسفراین نیز در این نشست با برشماری خدمات سپاه بیان داشت:سپاه ؛ خدمتگزار مردم ، دولت و مجلس است و از افتخارات سپاه این است که ورود ویژه ای در پیشبرد امور دارد .

سرهنگ باقری ادامه داد: مردم اسفراین؛ مردمی همدل و پای کار هستند و همین امر سبب شده است که مشکلات شهرستان به خوبی حل و فصل شود.

 

 

انتهای پیام/ح


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1720153.html