printlogo


کد خبر: 1720491تاریخ: 1400/01/11 13:21
جهادگران با مجاهدت خالصانه خود کارآمدی نظام اسلامی را به رخ می کشانند
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
جهادگران با مجاهدت خالصانه خود کارآمدی نظام اسلامی را به رخ می کشانند
عسگری با بیان اینکه اردوهای جهادی زمینه بسیار خوبی برای رسیدن جوانان به اهداف عالی انقلاب است، گفت: جهادگران با مجاهدت خالصانه خود کارآمدی نظام اسلامی را به رخ می کشانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محمد رضا عسگری جانشین فرمانده سپاه روح‌الله در بازدید از اردوهای جهادی نوروزی در سطح شهر اراک و در جمع جهادگران بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: خوشبختانه امروز به برکت فرهنگ دینی و انقلابی ملت ایران اردوهای جهادی در کشور جایگاه قابل قبولی دارند که نمونه آن استقبال خوب نسل جوان جامعه از این اردوها است.

وی افزود: اردوهای جهادی به جوانان کمک می کند تا بتوانند با کمک سبک زندگی جهادی و انقلابی به اهداف والای اسلام ناب محمدی دست پیدا کنند و خود را به بلندترین قله های پیشرفت و تعالی برسانند.

عسگری اظهار کرد: یکی از مهمترین ثمره های برگزاری اردوهای جهادی خدمت رسانی بی منت به مردم و ولی نعمتان انقلاب است که البته صدها ثمره دیگر در کنار اردوهای جهادی توسط جوانان جاری می شود و اینکه جوانان و نوجوانان با روحیه جهادی و انقلابی وارد یک روستای محروم می شوند این خود صدها برکات دارد و در واقع با حضور خود، مردم آن منطقه را به ارزش های اسلامی و انقلابی دعوت می کنند و این مصداق آیه قرآن است که می فرماید؛ مومن باید با عمل خود مردم را به ایمان و عمل صالح دعوت کند.

وی تأکید کرد: امروز آن چیزی که جامعه به آن نیاز دارد گسترش روحیه جهادی برای تربیت و کادر سازی گام دوم انقلاب است و ماموریت بزرگ جهادگران بسیجی باید این مسئله باشد.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله گفت: اردوهای جهادی فرصت بسیار خوبی به جوانان می دهد که در کنار خدمت رسانی به مردم ظرفیت ها و استعدادهای درونی خودشان را به فعلیت برسانند، تجربه کسب کنند و با پیچ و خم زندگی آشنا شوند.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی زمینه بسیار خوبی برای رسیدن جوانان به اهداف عالی انقلاب است،افزود: جهادگران با مجاهدت خالصانه خود کارآمدی نظام اسلامی را به رخ می کشانند.

عسگری اضافه کرد: ایام نوروز فرصتی برای جوانان استان مرکزی ایجاد شد تا بتوانند از این طریق علاوه بر اینکه از ابعاد برکات اردوهای جهادی بهره ببرند و دیگران را بهره مند کنند این عبادت بزرگ را نیز انجام بدهند چراکه به تعبیر حضرت امام(ره) بزرگترین عبادت خدمت به محرومین است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در ایام نوروز بسیجیان و جهادگران استقبال چشمگیری از اردوهای جهادی داشتند و بیش از ۸۰ گروه جهادی در گوشه به گوشه استان برای ساخت و ساز منزل ولی نعمتان انقلاب مشغول خدمت رسانی هستند،گفت:مبارزه با بیماری کرونا توسط جهادگران و بسیجیان با قوت ادامه دارد که بیش  از ۷۰۰ گروه جهادی در قالب قرارگاه کمک مومنانه و طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی به مردم خدمت می کنند.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله خاطر نشان کرد: همچنین گروه های جهادی بسیج سازندگی در مناطق دیگر کشور از جمله سی سخت و زابل در ابعاد مختلفی به مردم خدمات ارائه می کنند تا از این طریق بتوانند بخشی از مشکلات آنها را برطرف سازند.

انتهای پیام/ 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1720491.html