printlogo


کد خبر: 1723097تاریخ: 1400/01/21 12:25
ایران، تشنه روایتِ فتحِ جدیدی از شهید آوینی‌ها است/ دشمن‌نوازیِ مدیران و فعالان فرهنگی
کارشناس فضای مجازی:
ایران، تشنه روایتِ فتحِ جدیدی از شهید آوینی‌ها است/ دشمن‌نوازیِ مدیران و فعالان فرهنگی
زهرا کریمی گفت: در روز روشن صدای جمهوری اسلامی را قطع می‌کنند و صدایی برنمی‌خیزد و بعد از چند روز آقایان با سلام و صلوات به استقبال کلاب هاوس می‌روند! آقا مرتضی؛ بلند شو و فتح جدیدی را روایت کن.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کارشناس فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: مدتی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی از فضای مجازی به "فضای رها" تعبیر می‌کنند.

"زهرا کریمی" ادامه داد: در همین روزها نمونه‌ای دیگر از این فضای رها را مشاهده می‌کنیم؛ فضای رها یعنی اینکه دشمن درجه یک شما در میان مردم شبکه ایجاد می‌کند و مسئولین به عنوان پیشگام از آن اسقبال می‌کنند و سعی دارند سایرین را به این شبکه آمریکایی دعوت کنند!

وی افزود: خیلی عجیب است! مدیران جمهوری اسلامی، فعالان فرهنگی انقلاب و امیر تتلو با هم رقابت می‌کنند تا جوانان ایرانی را در یک شبکه عنکبوتی دیگر اسیر کنند! گویا نقطه اشتراک همه گروه‌ها و جریان‌ها نه حضرت آقا بلکه پلت‌فرم‌های آمریکایی است!

این کارشناس تصریح کرد: شورای عالی فضای مجازی هم در این میان شاهد بی‌طرف است! مرحبا به این شورای بیدار! باید بابت این همه هوشیاری به این شورا تبریک گفت!

کریمی گفت: آنچه این طنز را تلخ تر می‌کند این است که این اتفاقات در زمانی انجام می‌‌گیرد که فیس بوک صفحه پرس تی وی را با ۴ میلیون کاربر حذف می‌کند. آن‌ها اینطور علیه ما در این فضا اعمال مدیریت می‌کنند، اما ما از آن‌ها استقبال می‌کنیم! گویا این هم بخشی از میهمان نوازی ما ایرانی‌ها است! در حال حاضر، کار ما از میهمان نوازی به دشمن نوازی رسیده است!

وی افزود: وقتی فیس بوک صدای پرس تی وی را قطع کرد گویا مدیران، مسئولان، فعالان فرهنگی و حتی صدا و سیمای ما صدای آن را نشنیدند. آفرین به این غیرت و تعصب!

این کارشناس ادامه داد: در روز روشن صدای جمهوری اسلامی را قطع می‌کنند و صدایی برنمی‌خیزد و بعد از چند روز آقایان با سلام و صلوات به استقبال کلاب هاوس می‌روند!

کریمی گفت: چه روزهای سختی است این روزها! چه روزهای غم انگیزی است! دشمن با تمام توان صدای ما را قطع می کند و ما صدای او را تقویت می‌کنیم!

وی ادامه داد: آقا "مرتضی آوینی" امروز سالگرد شهادت شماست. بلند شو و ببین دوستان شما در اینستاگرام، ‌توئیتر، تلگرام،‌ واتس اپ و کلاب هاوس به چه مشغولند! ببین معنای کار فرهنگی چقدر تغییر کرده است! بلند شو و باز فتح جدیدی را روایت کن.

این کارشناس در خاتمه خاطرنشان کرد: آقا مرتضی شاید باورت نشود اما امروز حتی بچه‌های انقلابی به پلتفرم‌های آمریکایی بیشتر اعتقاد دارند. آقا مرتضی بلند شو به این دوستان بگو شیطان نمی‌تواند راوی فتح ما باشد. بلند شو به این دوستان بگو اینقدر به دشمن اعتماد نکنند. به این دوستان بگو امیدشان را از شیطان بزرگ قطع کنند. آقا مرتضی؛ آینه جادو، جماعت زیادی را مسحور خود کرده است!

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1723097.html