printlogo


کد خبر: 1724192تاریخ: 1400/01/24 15:09
۱۰ گروه جهادی سپاه فهرج یاری گر نیازمندان در مناطق محروم شدند
فرمانده سپاه فهرج:
۱۰ گروه جهادی سپاه فهرج یاری گر نیازمندان در مناطق محروم شدند
حمید ابراهیم آبادی گفت: از ابتدای سال، ده گروه جهادی سپاه فهرج در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری با حضور در مناطق کمتر توسعه یافته بخش نگین کویر این شهرستان به یاری محرومان شتافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید ابراهیم آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فهرج در گفتگو با راه آرمان؛ گفت:از ابتدای سال در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری پیرامون خدمت به محرومان، ده گروه جهادی در قالب ۱۴۸ نفر به مناطق بخش نگین کویر اعزام شدند.

وی افزود: جهادگران تاکنون ۱۴ واحد مسکونی را تکمیل کرده اند که در نظر داریم تا قبل از ماه مبارک رمضان این تعداد واحد را به قشر هدف تحویل بدهیم.

ابراهیم آبادی در ادامه از تکمیل و تحویل ۶ چشمه سرویس بهداشتی و حصار بک باب مسجد بعنوان دیگر خدمات جهادگران نام برد و اضافه کرد: همچنین در آستانه ماه مبارک رمضان ۴۰۰ بسته کمک معیشتی نیز در این منطقه و بین اقشار آسیب پذیر توزیع شده است.

فرمانده سپاه فهرج در پایان خواستار مساعدت خیران پیرامون خدمت رسانی به محرومان شد و اظهار کرد: خیران عزیز میتوانند با حضور در این مناطق دست برادران خود در بسیج و سپاه را بگیرند تا خدمت بیشتر و بهتری به اقشار محروم ارائه شود.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1724192.html