printlogo


کد خبر: 1724648تاریخ: 1400/01/25 17:53
حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود
امام جمعه فرمهین:
حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود
امام جمعه فرمهین گفت: برابر شعار امسال باید قوای سه گانه بخصوص دولت فعلی و آینده در سال ۱۴۰۰ از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه کند تا کارآفرینان و تولیدکنندگان بتوانند اقتصاد ایران را به حرکت درآورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام رضا یعقوبی در گفتگو با فراهان خبر، شعار سال ۱۴۰۰ یعنی (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) لازم الاجرا دانست و گفت: با هم افزایی می توان نسبت به مانع زدائی و پشتیبانی از بخش تولید اقدام کرد تا زمینه تحقق اهداف جهش تولید و شعار سال فراهم شود.

یعقوبی با اشاره به عدم تحقق جهش تولید در سال گذشته اظهارکرد: وجود موانع بر سر راه تولید و واردات بی رویه و قاچاق کالا و نبود مشوق های تولید و افزایش هزینه تولید سبب عدم تحقق کامل جهش تولید شد و که امیدواریم با کمی همت و اراده در سال جدید، موانع برداشته و تولید پشتیبانی شود.

امام جمعه فرمهین گفت: امیدواریم از مشکلات سال ۹۹ عبرت بگیریم و در سال ۱۴۰۰ آگاهانه عمل کنیم و هوشیار باشیم چراکه برای تحقق شعار سال نیاز به افزایش قدرت خرید مردم، قطع دست واسطه ها، مبارزه با فساد، اصلاح نظام بانکی و گمرکی، اتکا به ظرفیت های داخلی، برنامه جامع اقتصادی و استفاده از جوانان به فرموده رهبری هستیم.

یعقوبی با اشاره به اینکه حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود، افزود: حسب دستور مقام معظم رهبری و برابر شعار امسال باید قوای سه گانه بخصوص دولت فعلی و آینده در سال ۱۴۰۰ از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه کند و تمام موانع و بوروکراسی های اضافه در برابر تولید حذف و برطرف کند تا کارآفرینان و تولیدکنندگان بتوانند اقتصاد ایران را به حرکت درآورند.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری امسال شعار (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) را انتخاب کردند تا اهمیت رونق، جهش و شکوفایی تولید و گردش چرخ صنایع و کارخانجات کشورمان را یادآوری کنند.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1724648.html