printlogo


کد خبر: 1727084تاریخ: 1400/02/02 13:24
افزایش ۴ درصدی داوطلبان برای ورود به پارلمان شهری تربت حیدریه
فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛
افزایش ۴ درصدی داوطلبان برای ورود به پارلمان شهری تربت حیدریه
شرافتی راد از افزایش ۴ درصدی داوطلبان برای ورود به پارلمان شهری تربت حیدریه خبر داد و گفت: در عین حال در شورای اسلامی روستاها با کاهش 4 درصدی مواجه هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ حسین شرافتی راد، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه صبح امروز در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان گرامیداشت یاد و خاطره شهید علیرضا اسپلانی که در محل سالن زنده یاد کریمی دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: باید به سمت عملیاتی کردن شعار سال حرکت کنیم و همه مدیران دستگاههای اجرایی بدانند که مدیری که برای مردم کار کند و آن کسی هم که کار نکند را معرفی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: شعار امسال پشتیبانی و مانع زدایی است و جسارت و شجاعت یک مدیر در پیگیری امورات حوزه خود از مدیران بالادستی استانی و کشوری نقش بسزایی دارد و از مدیری که با مجموعه بالادستی خود رودربایستی داشته باشد به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

فضای مجازی را برای یک تغییر و جابجایی فعال نکنید

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: نمی دانیم چرا وقتی می خواهیم در این شهرستان مدیر یا حتی کارشناسی را جابجا کنیم، کلی پیامک و رایزنی تا تهران می شود که فلان مدیر می خواهد جابجا شود، حال آنکه اصراری بر ماندن مدیری که نمی خواهد بماند نیست.

شرافتی راد خاطر نشان کرد: ماندگاری و هنر مدیریت به اینکه چهار سال یا بیشتر بماند نیست، بلکه به عملکرد و خروجی است که برای مردم داشته باشد.

وی با توصیه به اینکه فضای مجازی را برای یک تغییر و جابجایی فعال نکنید، افزود: ما بنای برای تغییر نداریم ولی اگر تصمیم بر رفتن کسی است دلیلی ندارد  برای ماندن زمین و زمان را به هم ببافند.

افزایش 4 درصدی داوطلبان برای ورود به پارلمان شهری تربت حیدریه

شرافتی راد از افزایش 4 درصدی داوطلبان برای ورود به پارلمان محلی شهر تربت حیدریه خبر داد و گفت: در عین حال در شورای اسلامی روستاها با کاهش 4 درصدی مواجه هستیم.

فرماندار تربت حیدریه گفت: 127 داوطلب شرکت کننده برای ورود به 22 کرسی چهار پارلمان شهری تربت حیدریه، بایگ، رباط سنگ و کدکن نام نویسی کردند و این بدان معناست که تقریبا برای هر کرسی 6 نفر با هم رقابت می کنند.

وی همچنین گفت: برای ورود به 400 کرسی شورای اسلامی روستاها 825 نفر ثبت نام کردند و تقریبا برای هر کرسی دو نفر با هم رقابت خواهند کرد.

رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ادارت خوب نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در ادامه این جلسه با بیان اینکه از فروردین ماه همزمان با سراسر کشور وارد پیک چهارم کرونا شدیم، افزود: در عین حال پارسال به لحاظ زیر ساخت وضعیت مطلوبی نداشتیم اما امسال با پیگیری مجدانه مسئولان حوزه زیر ساخت برای بیماران کرونایی چهار برابر افزایش یافته است.

حسین ابراهیمی پور گفت: آمار مراجعه کنندگان و بستری شدگان روز به روز در حال افزایش است و چنانچه وضعیت ادامه داشته باشد طی 10 تا 20 روز آینده احتمال دارد که شهرستان را در حالت اورژانسی قرار دهیم.

وی یکی از دلایل بوجود آمدن وضع موجود را ساده انگاری مردم عنوان کرد و گفت: تا قبل از نوروز 80 درصد مردم سطح شهر از ماسک استفاده می کردند اما با شروع تعطیلات نوروزی این رقم به 40 درصد کاهش یافت.

ابراهیمی پور گفت: متاسفانه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ادارات خوب نیست و انتظار می رود دستگاههای اجرایی دقت بیشتری در خصوص داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جمعیت 390 هزار نفری تحت پوشش این دانشگاه از هر 100 نفر یک نفر بستری شده و در مجموع 353 نفر جان خود را از دست دادند.

وی بیان کرد: تاکنون 3300 دوز واکسن کرونا دریافت کردیم و اولویت تزریق به جانبازان شیمایی و پاکبانان است که از امروز بصورت رسمی برای پاکبانان شهرداری واکسناسیون شروع شده است.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1727084.html