printlogo


کد خبر: 1731580تاریخ: 1400/02/17 13:47
پرچم اسرائیل و آمریکا در آتش خشم مردم روزه دار البرز سوخت + تصاویر
روز جهانی قدس؛ کابوسی که رژیم غاصب صهیونیستی رها نمی کند؛
پرچم اسرائیل و آمریکا در آتش خشم مردم روزه دار البرز سوخت + تصاویر
همزمان روز جهانی قدس پرچم فلسطین در میدان کرج به اهتراز درآورده شد و جمعی از مردم روزه دار البرز به صورت خودجوش پرچم اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش ‌های خونین است؛ روز جهانی قدس، مناسبتی رسمی و روزی حماسی برای کشورهای مسلمان جهان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین است.

۱۶ مرداد سال ۱۳۵۸ در حالی که کمتر از یک سال از انقلاب اسلامی ایران گذشته بود بنیانگذار جمهوری اسلامی در اقدامی هوشمندانه از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند و در این روز همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.
 
امام خمینی(ره) درباره روز قدس فرمودند: روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز قدس، جهانی است و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
 
همزمان با این روز پرچم فلسطین در میدان کرج به اهتراز درآورده شد و جمعی از مردم روزه دار البرز به صورت خودجوش پرچم اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند تا بار دیگر به دنیا نشان دهند که روز قدس، نماد صف ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق در مقابل باطل است.
 

در ادامه تصاویری از حضور خودجوش مردم برای اعلام انزجار از رژیم کودک کش صهیونیستی به مناسبت روز جهانی قدس مشاهده خواهید کرد؛

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1731580.html