printlogo


کد خبر: 1732705تاریخ: 1400/02/20 15:23
رامسر در صدر واکسیناسیون گروه‌های هدف مازندران
۳ هزار و ۱۴۷ رامسری واکسینه شدند؛
رامسر در صدر واکسیناسیون گروه‌های هدف مازندران
براساس آخرین آمار منتشر شده از منابع رسمی، شهرستان رامسر رده نخست واکسیناسیون گروه‌های هدف فاز ۱ و ۲ را در سطح استان مازندران دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، بر اساس آخرین آمار منتشر شده از منابع رسمی، شهرستان رامسر رده نخست واکسیناسیون گروه های هدف فاز ۱ و ۲ را در سطح استان مازندران دارد.

از زمان شروع واکسیناسیون ، نیروهای بهداشتی بی وقفه بدون توجه به ساعت و روز کاری طی شیفت های مختلف اقدام به واکسینه گروه های هدف کرده اند.

تشکیل و مدیریت اثربخش تیم عملیاتی واکسیناسیون در شبکه بهداشت و درمان شهرستان و متعاقب آن آموزش تخصصی نیروها و تجهیز مراکز بهداشتی ، پیگیری های پزشکان خانواده، مراقبین سلامت، کارشناسان بهداشتی، بهورزان و از سوی دیگر همکاری رسانه ها در اطلاع رسانی عمومی و نشان دادن واقعیات باعث مشارکت خوب مردم در واکسیناسیون گروه های هدف در شهرستان شده است.

این رتبه نخست درحالی اتفاق افتاده است که کادر بهداشتی علاوه بر واکسیناسیون ، همزمان شناسایی و ردیابی و قرنطینه بیماران کرونایی و همچنین دیگر اقدامات روتین بهداشتی درمانی را نیز پیش می برند و بی شک این تلاش و مجاهدت کادر سلامت در تاریخ رامسر ثبت خواهد شد.

براساس این گزارش 3 هزار و  147 رامسری تاکنون واکسینه شده اند.انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1732705.html