printlogo


کد خبر: 1732837تاریخ: 1400/02/21 08:28
اتمام ۱۲۷ پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به بیجار
فرماندار بیجار:
اتمام ۱۲۷ پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به بیجار
به گفته ورمقانی در جریان سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب در اردیبهشت سال ۸۸ به استان کردستان ۱۲۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد تومان برای عمران و آبادانی شهرستان بیجار مصوب شد که بغیر از دو طرح مابقی با اعتبار کامل اجراشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر ورمقانی فرماندار بیجار در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، ضمن گرامیداشت سیزدهمین سالروز سفر تاریخی و پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان کردستان اظهار داشت: اردیبهشت معطر یادآور خلق حماسه عظیم مردم شهرستان بیجار است و بعد از گذشت چندین سال مردم این شهر افتخار می کنند که روزی میزبان قدوم رهبر و مقتدای خود بوده اند.

وی سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان را مایه وحدت اهل تسنن و تشیع اعلام کرد و افزود: سرلوحه قرار دادن فرامین رهبری در تمامی ابعاد موجب پیشرفت روز افزون کشور است.

ورمقانی سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان را نشانگر علاقه و محبت ایشان به مردم همیشه در صحنه و وفادار کردستان اعلام کرد و بیان داشت: اردیبهشت ماه سال 88 با حضور رهبر انقلاب و استقبال حماسی مردم از ایشان برای همیشه در تاریخ این استان ثبت و ضبط شد.

فرماندار بیجار ادامه داد: راه آورد سفر مقام معظم رهبری در ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی دارای برکات زیادی بود که باید به اطلاع مردم برسد.

وی تصریح کرد: در جریان سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب در اردیبهشت سال 88 به استان کردستان 129 پروژه با اعتباری بالغ بر 62 میلیارد تومان برای عمران و آبادانی این شهرستان مصوب شد که تا کنون 99 درصد آن با اعتبار کامل اجرایی گردیده است.

ورمقانی گفت: گاز رسانی به 47 روستا، اجرایی طرح هادی به 10 روستا، آب و فاضلاب 17 روستا، احداث زمین ورزشی در 5 روستا و 7 طرح عمران شهری از مهمترین مصوبات سفر مقام معظم رهبری به شهرستان بیجار است.

فرماندار بیجار با تاکید بر اینکه بیشترین اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در راه بیجار و همدان هزینه شد، بیان داشت: یکی از مهمترین برکات سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان اعتماد بیشتر بین مردم و حاکمیت است.

وی تاکید کرد: از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به شهرستان بیجار دو پروژه کمربند جنوبی شهر بیجار با پنج میلیارد ریال اعتبار و طرح آبخیزداری کلوچه با 20 میلیارد ریال اعتبار مابقی پروژه ها اعتبار آنها تخصیص و اجرا شده است.

ورمقانی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره مهمترین رخداد سیاسی خرداد ماه امسال گفت: مردم شهرستان بیجار در تاریخ 28 خرداد با حضور پر رنگ در پای صندوق های رای برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهر می افزایند.

فرماندار بیجار تاکید کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات موجب عزت کشور می شود و نظام را در برابر گزند دشمنان بیمه می کند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1732837.html