printlogo


کد خبر: 1733823تاریخ: 1400/02/24 14:56
کودک‌کشی در قدس سند جنایت‌های رژیم صهیونیستی است
رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس:
کودک‌کشی در قدس سند جنایت‌های رژیم صهیونیستی است
محسن فتحی رییس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: یورش نیروهای رژیم جلاد و کودک‌کش صهیونیستی به مسجدالاقصی سندی بر جنایت‌های تاریخی آن هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن فتحی نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، در پیامی ضمن محکوم کردن حملات اخیر رژیم صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین، خواستار مداخله بین المللی جهت توقف کشتار و قتل عام فلسطینیان شد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی حمایت کشورهای داعیه دار اسلامی در ارتباط با این رژیم مجعول را خیانتی بزرگ نامید که هر انسان ازاده ای را غمگین و نگران کرده است.
 
وی افزود: براستی جواب این کشورها در این پیمان های ننگین برای ملت  فلسطین و قدس شریف چه خواهد بود!
 
وی با اشاره به اینکه ۷۳ سال پیش در ۱۴ می ۱۹۴۸ ملت فلسطین با دسیسه‌ای بین‌المللی، از خاک و خانه اجدادی خود محروم شدند، اظهار داشت: از آنزمان، صهیونیست‌ها، فلسطین غصب شده را به پایگاه تروریسم علیه ملت های مسلمان منطقه تبدیل کرده‌اند.
 
فتحی به خباثت های کشورهای حامی این رژیم مجعول در سطح بین المللی و خصوصا پدر استاندارد های چند گانه حقوق بشری و تجاوز (آمریکا) اشاره کرد و از آنان این پرسش را مطرح نمود که تا به کی با استاندارد‌های دو گانه و چند گانه شما باید جهان شاهد این حجم از جنگ طلبی باشد.
 
فتحی به رفتار مسئولانه جمهوری اسلامی ایران در مقابل تقبیح هر گونه  تجاوز و دفاع از مستضعفین در همه نقاط عالم اشاره کرد و گفت: ایجاد اختلافات داخلی و همچنین فتنه انگیزی رژیم صهیونیستی و متحدین آن در کشور‌های اسلامی، حاکی از ترس آنان از قدرت وحدت و همبستگی مسلمانان است.
 
وی ضمن انتقاد از کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی، برگزاری نشست ضروری و فوق العاده برای پایان دادن به این کشتار را خواستار شد و نسبت به موضع کشورهای منطقه در ارتباط با پیمان های عربی -عبری اظهار نگرانی کرد.
 
رییس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بدون شک تا آن روز تنها راه جلوگیری از این ظلم دامنه‌دار و کشتار، شکنجه و تحقیر روزانه فلسطینیان توسط صهیونیست‌های بیگانه با ارزشهای انسانی، مقاومت همه‌جانبه است، تاکید کرد: دولتها و سازمان‌های بین المللی به وظیفه خود در راستای پایان اشغال و مقابله با تداوم جنایات و تجاوزات صهیونیستها عمل نمایند.
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1733823.html