printlogo


کد خبر: 1734104تاریخ: 1400/02/25 15:01
دانش آموزان برتر آزمون مرحله اول المپیاد علمی تجلیل شدند
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه؛
دانش آموزان برتر آزمون مرحله اول المپیاد علمی تجلیل شدند
اقبال صالحی مدیر آموزش و پرورش بانه گفت: موفقیت و دستاوردهای کسب شده در المپیاد علمی، مرهون زحمات و تلاش کلیه دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان است، از 15 نفر در 17رشته از دانش آموزان برترالمپیاد علمی شهرستان تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ افغان صالحی مدیر آموزش و پرورش بانه در گفتگو با خبرنگار  کُردتودی، با بیان اینکه در راستای تجلیل از دانش آموزان برتر در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی دوازده گانه در دوره های مختلف قدردانی شد، اظهار کرد: کرونادرس خودمحوری، اعتماد به نفس و توانمندی در دانش آموزان ایجاد کرد.

وی این موفقیت را در شرایط شیوع کرونا بی نظیر دانست و با تبریک موفقیت های آموزش و پرورش در حوزه های مختلف، افزود: این دستاوردها، حاصل تلاش کلیه دانش آموزان و معلمان سخت کوش شهرستان است.
 
صالحی در ادامه عنوان کرد: تردیدی نیست که همراهی و پشتیبانی اولیای این عزیزان در کنار برنامه ریزی و تلاش مدیران، معلمان، مربیان و عامل این مدارس نقش مهمی در کسب موفقیت های پی در پی این دانش آموزان داشته است و همچنین نمی توان از تاثیر بی بدیل کسب این نتایج ارزشمند در ایجاد انگیزه به منظور رشد و پیشرفت دیگر اعضای مجموعه بزرگ آموزش پرورش غافل بود.
 
وی به منظور ارتقا وضعیت دانش آموزان در زمینه کسب رتبه های برتر در مسابقات و المپیادهای علمی کشور تصریح نمود: فراهم نمودن بستر حضور و استفاده از تجربیات مدال آوران برتر علمی در سنوات گذشته و بکار گیری ایده ها و پیشنهادات آنها، تشویق و شرکت در المپیادها، جلب مشارکت اولیا به منظور همکاری در مسیر موفقیت دانش آموزان، تدوین برنامه مدون و منظم از ابتدای سال تحصیلی در کنار شناسایی استعدادهای علاقمند به شرکت در این مسابقات به منظور آشنایی دبیران و دانش آموزان با تجربیات مدارس و استانهای موفق کشور دراین زمینه ،توانست سطح شهرستان را ارتقا بخشد.
 
صالحی تاکید کرد: اگر خوشبینی و تفکر مثبت را در کار وزندگی خویش بکار ببندید واز منفی نگری وزمان محوری بپرهیزید و همواره هدف محوری رابرنامه ی رشد و ترقی و سرلوحه ی خود نموده وقدردان زحمات معلمان و والدین خود باشید چون مسئولیت و آینده شهرستان وتربیت فرزندان برعهده ی شما آیندگان است.
 
مدیر آموزش و پرورش بانه ضمن ابراز خشنودی از این موفقیت در کنار دانش آموزان و همکارانی که همگام ، هم سو و همدل در کلیه فعالیتها هستند خاطر نشان کرد: بزرگترین ثروت برای انسان خودباوری واعتمادبه نفس و سلامتی خود و خانوده می باشد پس قدردان این نعمت الهی باشید.
 
 در پایان این جلسه با تقدیم لوح و کارت هدیه  ازدانش آموزان حائز رتبه برتر تقدیر شد.
 
انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1734104.html