printlogo


کد خبر: 1735348تاریخ: 1400/02/28 18:05
حمایت نظامی آمریکا از نقض حقوق بشر رژیم صهیونیستی
حمایت نظامی آمریکا از نقض حقوق بشر رژیم صهیونیستی
سناتور آمریکایی: باید به کمک نظامی سالانه نزدیک به ۴ میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی نگاهی دقیقی بیاندازیم، کمک آمریکا به حمایت از نقض حقوق بشر غیر قانونی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ رژیم غاصب صهیونیستی طی روزهای اخیر حملات موشکی مرگباری را بدون هیچ هشداری علیه مردم غزه انجام داده است.

این حملات ظالمانه از سوی رژیم اشغالگر قدس، صدای آزادی‌خواهان جهان را در آورده و منجر به خشم آنها شده است.

در اینجا به تعدادی از توئیت های جدیدِ مقامات و افراد مؤثر که علیه جنایات رژیم کودک‌کُش منتشر شده می پردازیم:

"برنی سندرز" سیاستمدار و سناتور آمریکایی: ویرانی در غزه غیر منطقی است. ما باید درخواست آتش بس فوری بدهیم. کشتار فلسطنیان باید خاتمه یابد. همچنین باید به کمک نظامی سالانه نزدیک به 4 میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی نگاهی دقیقی بیاندازیم. کمک آمریکا به حمایت از نقض حقوق بشر غیر قانونی است.

"بتی مک‌کالم" عضو کنگره آمریکا و منتقد رژیم صهیونیستی: ده ها کودک، زن و خانواده بی گناه فلسطینی به قتل رسیده اند. تلفات نظامیان قابل قبول نیست. دولت بایدن باید با قدرت خواستار پایان فوری این خشونت شود.

"سی جِی وِرلمَن" خبرنگار بین المللی آمریکایی: تنها طی یک هفته، بیش از 200 فلسطینی از جمله 58 کودک و 34 زن توسط موشک های شلیک شده از سمت رژیم صهیونیستی به قتل رسیده اند، اما حساب رسمی توئیتری این غاصبان از این آمار فرار می کند.

"یوسف الهِلو" روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی انگلیسی: رژیم صهیونیستی از نوع جدیدی از موشک های هوایی که بال دارند استفاده می کند! این از زمین گزارش شده است.

غزه طی سالیان گذشته به یک میدان تجربی تبدیل شده تا جدیدترین سلاح های تولید شده در پر جمعیت ترین منطقه جهان آزمایش شود.

"سرجیو ویشچسکی" پروفسور آرژانتینی: رژیم صهیونیستی در غزه نسل کشی می کند.

وقایع را می توان به روش پیچیده تری توضیح داد، اما وقتی ما سکوت می کنیم، آنها آن را مهم تر جلوه می دهند.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1735348.html