printlogo


کد خبر: 1738678تاریخ: 1400/03/09 08:35
حمله به دفاع مقدس در روز ایثار و مقاومت!
یادداشت؛
حمله به دفاع مقدس در روز ایثار و مقاومت!
مهمان ویژه جناب استاندار کردستان با ماسکی متفاوت از آنچه که در مرز باشماق از او استقبال شده بود در مراسم رونمایی از پیکره ایثار و مقاومت در سنندج حضور یافت و گویا این مهمان ویژه با هزینه نظام اسلامی دعوت شده بود تا فقط مبلغ یک گروهک و جریان ضد انقلاب که به خون مردم کردستان تشنه است، باشد و بس!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، در سوم خرداد  سال ۶۱، خرمشهر نگین کشورمان ایران که پس از ۳۴ روز مقاومت به اشغال رژیم بعثی صدام  در آمده بود پس از از اشغال بعثی ها و  سرانجام با رشادت ایثارگران عزیز خرمشهر آزاد شد و ایران از غرور این آزادی سر از پا نمی شناخت.

در هر شهر و محله ای در کنار شادی این روز عزیز جای عزیزانی که شهید شدند واقعا خالی بود.

اما در سالروز آزادسازی خرمشهرقهرمان قرار بود که مراسمی به یاد شهدا و برکت خون این عزیزان و سالروز آزادسازی خرمشهر که نماد ایثار و مقاومت می باشد؛ بزرگترین پیکره ایثار و مقاومت در آبیدر سنندج رونمایی شد.

مراسمی که با نام گرامیداشت آزادسازی خرمشهر برگزار اما در حقیقت بطن و وجود آن بویی از مراسم سوم خرداد را به همراه نداشت، چرا که نه نامی از آزادسازی خرمشهر برده شد و نه بنری به نامشان زده شده بود و نه حتی مراسمی در خور و شان این گرامیداشت برگزار شد.

این مراسم حتی با یک عکس از شهدای دفاع مقدس آذین نشده بود و در این مراسم به جای اینکه رشادت ها و ایثارگری ها و مقاومت مردم در دفاع مقدس خصوصا آزادسازی خرمشهر کلامی به میان آورده شود متاسفانه مراسم بوی موضع گیری های سیاسی را داشت.

سخنرانان این مراسم عملکرد ضعیف خود در منسب های مدیریتی را توجیه نموده و با بغض به دفاع مقدس حمله می کنند.

آقایان سخنران یادآور شویم هنوز هم جنگ های نابرابر و نامردانه ای همانند هشت سال دفاع مقدس از جنگ اقتصادی و تحریم های دارویی و صدها جنگ دیگر با استکبار جهانی پابرجاست . آقایان به اصلاح دلسوز مردم پس نباید خاکریزها و سنگرها خالی شوند خرمشهرها در پیش است.

سخنرانان و بانیان این مراسم ظاهرا فراموش کرده اند که این امنیت حاصل دلیری ها و ایثارگری های شهدا و جانبازان عزیز کشورمان در دفاع مقدس می باشد. 

از همه مهمتر اینکه مهمان ویژه جناب استاندار کردستان با ماسکی متفاوت از آنچه که در مرز باشماق از او استقبال شده بود در مراسم رونمایی از پیکره ایثار و مقاومت در سنندج حضور یافت و گویا این مهمان ویژه با هزینه نظام اسلامی دعوت شده بود تا فقط مبلغ یک گروهک و جریان ضد انقلاب که به خون مردم کردستان تشنه هستند، باشد و بس!

همچنین در این مراسم به اصطلاح فرهنگی از هر آیتمی از جمله حرکات نامتعارف زنان و دختران برای پر و پیمان کردن آن بهره برده شد الی چیزی که متناسب با ایثار و مقاومت باشد و مناسبت «ایثار و مقاومت» و سوم خرداد فقط یک حیله سیاسی بود تا دولتمردان و مدیران دولت روحانی منافع سیاسی خود را دنبال کنند و این عنوان هم آلت سوء استفاده و توجیه کارهای ناشایستشان در این مراسم باشد.

به راستی آزادسازی خرمشهر حکایت همدلی و وحدت و سرگذشت سلحشورانی است که جسم خود را فدا کردند تا از کیان اسلامی و سرزمین کشورمان دفاع کنند.

 اما گویا تداوم تلاش های مضحکانه فرصت طلبان در کردستان تمامی ندارد و از هر راهی برای کم رنگ کردن دفاع مقدس استفاده می کنند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1738678.html