printlogo


کد خبر: 1744569تاریخ: 1400/03/28 23:47
عدم مشارکت موجب تغییر و تحول نمی‌شود/ انتخاب آگاهانه، تودهنی ملت به توطئه دشمن است
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس:
عدم مشارکت موجب تغییر و تحول نمی‌شود/ انتخاب آگاهانه، تودهنی ملت به توطئه دشمن است
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عدم مشارکت در انتخابات موجب تغییر و تحول نمی‌شود، گفت: مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه تودهنی به دشمنان قسم خورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ الهام آزاد در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به حضور حداکثری آحاد مردم در انتخابات 28 خرداد ماه، اظهار کرد: با وجود جوسازی معاندان نظام برای تحریم انتخابات و عدم مشارکت مردم اما در عمل چیزی متفاوت از آن اتفاق افتاد.

وی عنوان کرد: همه ما باید از خود سوال کنیم که آیا عدم مشارکت در انتخابات موجب تغییر و تحول در وضعیت نابسامان و مورد انتقاد اقتصادی و معیشتی کنونی در کشور خواهد شد یا خیر؟
 
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس بیان کرد: قطعا اینگونه نخواهد بود، چرا که هیچ تغییر و تحولی در عدم حرکت نبوده و بالعکس در سایه تلاش و تحرک می‌توان به اهداف مورد انتظار دست یافت.
 
آزاد تاکید کرد: از این‌رو ضروری است مردم در فرصت باقی مانده با حضوری تعیین‌کننده در پای صندوق رای، با انتخابی آگاهانه و با بصیرت نسبت به انتخاب اصلح اقدام کرده و از حق مسلم خود در تعیین سرنوشت کشورشان استفاده کنند.
 
وی با اشاره به تبلیغات گسترده و مسموم بدخواهان و معاندان نظام به منظور کاستن از سهم مشارکت مردمی در انتخابات سرنوشت‌ساز 1400، افزود: در شرایط کنونی باید همگان در سایه بصیرت و دشمن‌شناسی و به دور از فضای احساسی و هیجانی به ادای تکلیف پرداخته و با انتخابی سازنده سهمی در آغاز تغییر و تحولات در کشور داشته باشیم.
 
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در خانه ملت خاطرنشان کرد: در مقابل حرکت در مسیر نادرستی که بدخواهان و دشمنان قسم خورده ملت و کشور ایران ترسیم کرده‌اند، هیچ اتفاق خوشایند و اثرگذاری را به همراه نخواهد داشت.
 
آزاد تصریح کرد: مردم بزرگ ایران همچون همیشه همانگونه که هر زمان خواسته‌اند، توانسته‌اند، امروز با حضور حداکثری در حوزه‌های انتخابیه خود سرنوشت‌شان را رقم زده و اجازه دخالت را به دیگری ندادند، همانگونه که خداوند در قرآن کریم می‌فرماید" انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم".
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1744569.html