printlogo


کد خبر: 1750066تاریخ: 1400/04/18 17:01
در جمهوری اسلامی ایران، نظام سیاسی بر مبنای ارزش های اسلامی است
امام جمعه آشخانه:
در جمهوری اسلامی ایران، نظام سیاسی بر مبنای ارزش های اسلامی است
حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شریعتی نژاد گفت: اطاعت از ولی فقیه، زندگی را به سمت بصیرت مداری و با خدا بودن پیش میبرد، در نظام جمهوری اسلامی نظام سیاسی بر مبنای ارزش های اسلامی است و عفاف و حجاب جز ارزش های دینی ماست، حال باید دنبال این بود که چه چیزی امروز باعث شده که بدحجابی و بی حجابی در جامعه گسترش پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شریعتی نژاد، امام جمعه جدید شهر آشخانه در خطبه های این هفته نماز جمعه در این شهرستان اظهار داشت: اگر می‌خواهیم یک زندگی سیاسی داشته باشیم،  باید جهت زندگی مان به سمت امام باشد و خودمان را با  امام را تطبیق دهیم تا به سلامت زندگی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در آستانه عید غدیر قرار داریم، گفت: بایستی محبت علی ابن ابی طالب و اولاد ایشان به عنوان یک سیاست زندگی در دل وجود داشته باشد و با اولیا خدا دوست باشیم، بویژه در زمان حال که مقام معظم رهبری، مجتهد، رهبر و ولی خدا هستند، بنابراین باید در زندگی مطاع ایشان باشیم.

امام جمعه آشخانه اضافه کرد: اطاعت از ولی فقیه، زندگی را به سمت بصیرت مداری و با خدا بودن پیش میبرد، در نظام جمهوری اسلامی نظام سیاسی بر مبنای ارزش های اسلامی است و عفاف و حجاب جز ارزش های دینی ماست، حال باید دنبال این بود که چه چیزی امروز باعث شده که بدحجابی و بی حجابی در جامعه گسترش پیدا کرده است.

وی همچنین به قیام خونین مسجد گوهر شاد اشاره کرد  و گفت: امروز می بینیم که زنان و دختران که نقش مهم مادری و همسری را برعهده دارند، متاسفانه با تبلیغات سوء دشمنان هماهنگ می شود و در بازار مسلمین جور دیگری  رفتار می کند و این رفتار نسبت به اسلام و ارزش ها و آرمان ها زننده است، که بر همه ما واجب است جلوی این رفتارها را بگیریم.

 

انتهای پیام / صدیقی


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1750066.html