printlogo


کد خبر: 1750300تاریخ: 1400/04/19 15:20
۱۰۹ دستگاه ماینر در شهرستان بانه جمع آوری شد
رییس اداره برق شهرستان بانه:
۱۰۹ دستگاه ماینر در شهرستان بانه جمع آوری شد
صلاح الدین قادری با بیان اینکه ۱۰۹ دستگاه ماینر در شهرستان بانه جمع آوری شد، گفت: ماینرها انرژی مصرفی زیادی دارند و موجب ایجاد خسارت به شرکت برق می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صلاح الدین قادری رئیس اداره برق شهرستان بانه در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،؛ با اشاره به اینکه نیروهای شرکت برق به دنبال شناسایی و جمع آوری دستگاه های استخراج کننده رمز ارزهای دیجیتال هستند، اظهار کرد: در همین راستا از ابتدای سال تا کنون ۱۰۹  دستگاه ماینر در ۴۰ نقطه این شهرستان، شناسایی و جمع آوری شده است، به مشترکان برق بانه اطمینان خاطر می دهم که اداره برق نهایت تلاش خود را برای جلوگیری از خاموشی و تامین کامل و مستمر برق، برای رفاه حال آن ها انجام خواهد داد.

وی افزود: با اعمال تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه و همچنین کاهش ساعات کار اداری تا پایان مردادماه، امیدواریم میزان مصرف برق کاهش یابد، این شهرستان رتبه دوم در استفاده از ماینر را در سطح استان دارد.
 
قادری با بیان اینکه تاکنون برق هیچ یک از مراکز درمانی و مراکز حساس قطع نشده است، گفت: برای ایجاد توازن بین مصرف و تولید در شهرستان از راهکارهایی چون تعدیل روشنایی معابر شهری و بین شهری و پارک‌ها، برخورد قاطع با دارندگان ماینرهاو کنترل مصرف برق خانگی و ادارات استفاده شده است.
 
وی در تشریح فعالیت‌های مستمر عوامل خود به بیان کرد: با توجه به افزایش اتصالی های گذرا و همچنین اعمال خاموشی های ناشی از کمبود تولید و افزایش مصرف برق، برنامه ریزی مناسب جهت رفع مشکلات و انجام تعمیرات بر روی شبکه فشار متوسط فیدرهای جاده سردشت و آرمرده صورت گرفت.
 
قادری ادامه داد: این تعمیرات بر اساس بازدید و شناسایی نقاط ضعف شبکه توسط 5 اکیپ در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در مسیر های "شوی، خواجه امیر، نژو ،صدبار ،هیجده دولان، سه راه سیوچ، قاییبرد، سیچان، بایزید آباد، انتهای بلوار سلیمان‌بگ و آرمرده" صورت گرفت.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: در تعمیرات انجام شده که در زمان اعمال خاموشی های ناشی از شرایط بحرانی پیش آمده صورت گرفت، شاخه زنی تعداد 64 اصله درخت در مسیر عبور شبکه فشار متوسط، رگلاژ 1400 متر شبکه فشار متوسط، کاور گذاری و عایق سازی 17 اصله تیر سیمانی به منظور جلوگیری از پرنده زدگی و حفظ محیط زیست و تعویض 5 تجهیز معیوب انجام شد.
 
انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1750300.html