printlogo


کد خبر: 1751999تاریخ: 1400/04/25 16:44
فقر امکاناتِ بازار ۱۳ ساله خودرو در کیانمهر/ شهرداری کرج به وعده‌هایش عمل نکر
حمایتی که دریغ می‌شود؛
فقر امکاناتِ بازار ۱۳ ساله خودرو در کیانمهر/ شهرداری کرج به وعده‌هایش عمل نکر
نداشتن حداقل‌هایی چون آب آشامیدنی، سرویس بهداشتی، محل استراحت و نمازخانه از مهم‌ترین دغدغه‌های فعالان بازار خودروی کیانمهر کرج است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، بازار خودروی کیانمهر با مساحت ۲۱ هزار متر مربع، تنها بازار خرید و فروش خودرو در استان البرز است.

این بازار با گذشت ۱۳ سال از عمر خود، هنوز از امکانات رفاهی مناسب برخوردار نیست به گونه ای که اغلب مراجعه کننده‌ها و مشاوران از عدم حمایت ها می گویند.
 
نداشتن حداقل هایی چون آب آشامیدنی، سرویس بهداشتی، محل استراحت، نماز خانه و مشکلات بیرون از بازار از مهم ترین دغدغه های فعالان آن است.
 
آنها معتقدند افرادی که از بیرون مجموعه نسبت به عموم کلاه برداری می کنند برای بازار کیانمهر مشکلاتی را ایجاد کرده اند زیرا عواقب این کار به نام آنها تمام می شود.
 
خورشیدی بهره بردار بازار خودروی کیانمهر در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛  شهرداری به هیچکدام از وعده هایی که به من داده عمل نکرده است.
 
به گفته وی شهرداری حتی زمان کرونا هم مبالغ مد نظر خود را از بازار کیانمهر دریافت کرده است، مددی نماینده کاسبان خودرو کیانمهر هم معترض است.
 
وی در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ متاسفانه تا به حال جواب قانع کننده ای از سوی مسئولین نسبت به مشکلات بازار خودرو کیانمهر دریافت نکرده ایم.
 
و اما خسرو زاده مسئول سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در گفتگو با خبرنگار تیتریک، از اختصاص یک میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۰ به بازار خودرو خبر می دهد.
 
البته وعده داده شد که آب شرب بازار خودرو هم رسیدگی شود، اگر چه انتظار می رود در سال پیشتیبانی ها و مانع زدایی ها مسئولین چاره ای اساسی بارای بازار مذکور بیاندیشند. 
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1751999.html