printlogo


کد خبر: 1760653تاریخ: 1400/05/27 09:14
همه مشکلات موجود در کشور قابل حل است/ رئیسی نشان داده حل مشکلات برایش موضوعیت دارد
کارشناس اقتصادی:
همه مشکلات موجود در کشور قابل حل است/ رئیسی نشان داده حل مشکلات برایش موضوعیت دارد
رعنایی گفت: اگر کسی باشد که اراده‌ای برای حل مشکلات موجود در کشور داشته باشد، مسائل قابل حل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی رعنایی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به ظرفیت های تیم اقتصادی دولت جدید جهت حل مشکلات کشور، گفت: مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد هیچ کدام حل نشدنی نیست و به عبارت دیگر همه مسائل موجود در کشور، حل شدنی است.

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای دنیا این نوع مشکلات حل شده است، اظهار داشت: اگر کسی باشد که اراده‌ای برای حل مشکلات موجود در کشور داشته باشد، مسائل قابل حل است. کارشناس مسائل اقتصادی افزود: البته باید بپذیریم که ریشه مشکلات موجود، در داخل کشور و نشأت گرفته از مسائل داخلی خودمان است و ربطی به خارج از کشور ندارد.

رعنایی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد دولت جدید به درستی قائل به این است که راه‌حل مشکلات در داخل کشور است و ارتباطی با بیرون ندارد.

وی تأکید کرد: اگر اراده‌ای برای حل مشکلات باشد و اگر به کسانی که در کشور راه‌حل دارند، بها داده شود، شاهد حل مشکلات خواهیم بود. کارشناس اقتصادی تصریح کرد: آقای رئیسی رئیس‌جمهور جدید نشان داده است که حل مسائل برایش موضوعیت دارد و امید داریم که شاهد آغاز حل و فصل مشکلات باشیم.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1760653.html