printlogo


کد خبر: 1769587تاریخ: 1400/06/28 18:44
سپاه سیدالشهداء پیشتاز در اجرای رزمایش کمک مومنانه
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران مطرح کرد:
سپاه سیدالشهداء پیشتاز در اجرای رزمایش کمک مومنانه
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: سپاه سیدالشهداء در اجرای رزمایش کمک مومنانه جزو پیشتازترین‌ها در کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، سردار احمد ذوالقدر عصر امروز در حاشیه اجرای هشتمین رزمایش کمک مومنانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه سیدالشهدا در اجرای رزمایش کمک مومنانه جزو پیشتازترین‌ها در کشور بوده است.

 
وی گفت: با جمع ‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین تاکنون یک میلیون بسته کمک مومنانه بین نیازمندان، آسیب‌دیدگان از کرونا و افرادی که در جریان واکسیناسیون شناسایی شده‌اند، توزیع شده است.
 
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به توزیع ۱۵۰ تن محموله معیشتی بین نیازمندان شهرستان‌های استان تهران طی امروز، عنوان کرد: به این ترتیب از سال ۹۹ تاکنون و در قالب رزمایش‌های کمک مومنانه تاکنون یک میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان استان تهران توزیع شده است.
 
توزیع ۲۷ هزار بسته لوازم‌التحریر دانش‌آموزی
 
سردار ذوالقدر تاکید کرد: در راستای اجرای طرح هم‌کلاسی مهربان نیز طی سال گذشته و امسال به ترتیب ۱۲ و ۱۵ هزار بسته لوازم‌التحریر و ملزومات مورد نیاز دانش‌آموزان تهیه و توزیع شده است.
 
وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر شناسایی و حمایت از نیازمندان و تسریع در روند واکسیناسیون جامعه، افزود: برای این منظور با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی و شهید بهشتی بخش قابل توجهی از فضاها، امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز برای مراکز واکسیناسیون را تامین کرده‌ایم.
 
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران خاطرنشان کرد: به زودی در برخی از شهرستان‌های استان تهران جامعه هدف دُز اول را دریافت می‌کنند و در برخی دیگر نیز واکسیناسیون برای اتباع مجاز نیز انجام خواهد شد.
 
احداث ۹۶ باب منزل مسکونی
 
سردار ذوالقدر در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای ۵۱۳ پروژه عمرانی خبر و ادامه داد: همچنین طی سال گذشته و امسال ۹۶ باب منزل مسکونی برای مدجویان نهادهای حمایتی و یا نیازمندان احداث شده است.
 
وی افزود: علاوه بر احداث مسجد و مدرسه، در حوزه‌ کشاورزی نیز پروژه‌های زیادی مانند لوله‌گذاری، کانال‌کشی و ساخت استخر آبیاری انجام و در قالب تفاهم‌نامه‌ای با جهاد کشاورزی قرار است اقداماتی در زمینه ایجاد شبکه‌های آبیاری قطره ‌ای و انتقال آب کشاورزی و آشامیدنی در روستاها صورت گیرد.
 
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به کلنگ‌زنی ۱۴ پروژه در حوزه جهاد کشاورزی، گفت: یکی از اولویت‌های کاری ما کمک به تامین آب کشاورزی در روستاها است.
 
انتهای پیام/*

لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1769587.html