printlogo


کد خبر: 1781473تاریخ: 1400/08/13 08:30
استکبار ستیزی عامل پیروزی انقلاب و پیشرفت در تمام حوزه ها است
عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس:
استکبار ستیزی عامل پیروزی انقلاب و پیشرفت در تمام حوزه ها است
گودرزی با بیان اینکه استکبار ستیزی عامل پیروزی انقلاب و پیشرفت در تمام حوزه ها است، گفت: امروز استقلال، آزادی و همه پیشرفت ها مرهون ایستادگی در برابر دشمنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به ۱۳ آبان اظهار داشت: اگر می خواهیم نظامی مبتنی بر دین ایجاد شود که قادر باشد تمام شئونات زندگی را پاسخگو باشد و بشریت را به سعادت دنیا و آخرت برساند، لازم است که نفی سلطه پذیری را مقدم بدانیم.

وی افزود: تا زمانی که ملتی و کشوری از تحت تسلط کفار و ظالمان خارج نشود قطعا نمی تواند در مسیر سعادت دنیا و آخرت حرکت کنند، حتی امکان فکر کردن چنین چیزی را ندارد چه برسد به اینکه بخواهد این فکر را به برنامه تبدیل نمایند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقدمه گام دوم انقلاب، همان مقدمه گام اول انقلاب بوده یعنی استکبار ستیزی عامل پیروزی انقلاب و پیشرفت در تمام حوزه ها است.

گودرزی تصریح کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان، تنها تسخیر کانون نفوذ نبود بلکه آغازی برای پیشرفت و شکل گیری گفتمانی بین جوامع و ملت ها بود، همچنین فتح بابی برای پیشرفت ها در حوزه های مختلف بوده است.

وی بیان کرد: امروز اگر در حوزه ای ضعفی وجود دارد ریشه آن در اظهار ضعف پیش دشمن است و در هر جایی با اقتدار در برابر استکبار و آمریکا ایستاده ایم توانستیم بر قله های عزت و پیشرفت بایستیم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز استقلال، آزادی و همه پیشرفت ها مرهون ایستادگی در برابر دشمنان است.

گودرزی ۱۳ آبان را آغازی برای گام های بعدی انقلاب برشمرد و گفت: طی کردن مراحل انقلاب از پیروزی در بهمن ۵۷ تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی از برکات استکبار ستیزی ملت ایران است.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1781473.html