printlogo


کد خبر: 1782536تاریخ: 1400/08/17 10:23
فعالیت ۳۵ مرکز قرآنی در بروجرد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد مطرح کرد؛
فعالیت ۳۵ مرکز قرآنی در بروجرد
موسوی با بیان اینکه 35 مرکز قرآنی در بروجرد فعال است، گفت: با شیوع کرونا، فعالیت حضوری بسیاری از این مراکز تعطیل شد و در بستر فضای مجازی آموزش ها ارائه گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید نصراله موسوی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در بروجرد ۳۵ مرکز قرآنی وجود دارد که شامل موسسات و خانه های قرآنی شهری و روستایی هستند که در بخش های روخوانی، روانخوانی، تجوید و بخش های دیگر فعالیت می کنند.

وی افزود: با شیوع کرونا، فعالیت حضوری بسیاری از این مراکز تعطیل شد و در بستر فضای مجازی آموزش ها ارائه گردید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد تصریح کرد: حضوری شدن کلاس های قرآنی به تدریج در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر ۶۰ درصد مراکز قرآنی فعالیت خود را به صورت حضوری ارائه می دهند و مابقی نیز در فضای مجازی فعالیت دارند.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه موسسات قرآنی در ترویج فرهنگ قرآن و آشنایی با کلام الهی اثرگذار هستند، گفت: فعالیت های قرآنی در بین همین سنین سبب می شود تا مسیر سعادت را به انسان نشان دهد و یکی از برنامه هایی است که در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن بسیار اثرگذار است.

وی بیان کرد: در برخی از روستاها حدود ۹۵ درصد بانوان در فعالیت های قرآنی مشارکت دارند که تلاش شده تا همه سنین در کلاس های قرآنی حضور داشته باشند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1782536.html