printlogo


کد خبر: 1784472تاریخ: 1400/08/24 12:57
بدهی اداره ورزش سراوان منجر به قطع برق مرکز واکسیناسیون شد/ آیا واکسن های کرونا فاسد شدند؟
در سایه اهمال کاری مسئولین رخ داد؛
بدهی اداره ورزش سراوان منجر به قطع برق مرکز واکسیناسیون شد/ آیا واکسن های کرونا فاسد شدند؟
شرکت برق سراوان در اقدامی ناگهانی به علت بدهی اداره ورزش و جوانان، اقدام به قطع برق یکی از سالن ها که محل تزریق واکسن کرونا بود، کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، صبح امروز مردم در حالی برای تزریق واکسن کرونا به یکی از مراکز واکسیناسیون در شهرستان سراوان مراجعه کرده که به علت قطع ناگهانی برق؛ فعالیت این مرکز با اختلال مواجه شد.

قطع ناگهانی برق در حالی از سوی اداره برق این شهرستان در دستور کار قرار گرفت که انواع واکسن های کرونا در این مرکز برای تزریق به شهروندان نگهداری شده و شرط سالم ماندن آنها نیز، نگهداری در دمای خاص یخچال است.

به گفته شهروندان سراوانی برق این مرکز واکسیناسیون که یکی از سالن های اداره ورزش و جوانان است از صبح امروز قطع  واین مهم نگرانی هایی را برای اهالی در خصوص فاسد شدن واکسن ها در پی دارد.

7میلیون بدهی؛ علت قطع برق اداره ورزش و جوانان 

محمد رضا گمشادزایی، رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان به خبرنگار ما گفت: از ساعت هشت صبح امروز برق اداره ورزش و جوانان و کل مجموعه ورزشی به دلیل هفت میلیون تومان بدهی قطع شد.

وی افزود: طبق پیگیری های انجام شده و مهلت 10 روزه جهت پرداخت بدهی، اداره برق، برق این اداره را حوالی ساعت 10 و 38 دقیقه وصل کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: این بدهی مربوط به چند دوره است که اداره کل ورزش و جوانان طبق پیگیری های که از طریق استانداری انجام داده مقرر شد کل هزینه برق مصرفی ادارات ورزش و جوانان استان را یکجا پرداخت کند اما امروز با وجود فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در سالن "عصمت پناه" اداره ورزش شاهد قطعی دو ساعته برق بودیم.

خبرنگار ما جهت بررسی بیشتر موضوع در خصوص نگرانی شهروندان مبنی بر فاسد شدن واکسن های کرونا با مدیر شبکه بهداشت و درمان سراوان و در خصوص چرایی قطع برق اداره ورزش و جوانان با سرپرست شرکت برق شهرستان تماس گرفت که هیچ از مسئولین نامبرده پاسخگوی تلفن خود نبودند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1784472.html