printlogo


کد خبر: 1786895تاریخ: 1400/09/03 11:31
اولویت بسیج پیشرفت و آبادانی ایران باعظمت است/ انقلاب اسلامی منشأ عزت جهان اسلام و نابودی اسرائیل است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
اولویت بسیج پیشرفت و آبادانی ایران باعظمت است/ انقلاب اسلامی منشأ عزت جهان اسلام و نابودی اسرائیل است
سردار سلیمانی گفت: بسیج ضمن امادگی برای فداکاری در راه امام(ره)، رهبری و مطالبات مردم با استمرار نقش‌آفرینی ملت ایران در گام دوم انقلاب، اولویت اصلی پیشرفت، آبادانی و ساخت کشور در حد عظمت والای ملت ایران را دنبال می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در رزمایش باشکوه اقتدار بسیجیان مشهد اظهار کرد: از صدور پیام امیدبخش رهبر معظم انقلاب به مناسبت هفته بسیج که فصل جدیدی از نقش آفرینی بسیجیان جان بر کف در عرصه های متنوع خدمتگزاری به ملت و نظام مقدس اسلامی گشود، تقدیر و تشکر داریم.

وی افزود: رزمایش اقتدار بسیجیان یادآور حضور رزمندگان خراسانی در دوران دفاع مقدس است، رزمندگان این خطه از ابتدای شکل گیری مقاومت ملت ایران با حضور مردمی نقش پیشتاز و برجسته داشتند و تا پایان دفاع مقدس این حضور تداوم یافت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فعالیت بسیجیان در عرصه های متنوع خدمتگزاری پس از دفاع مقدس گفت: در هر قرنی شاهد تحولات در سطح دنیا هستیم و در قرن چهاردهم هجری شمسی ابرتحول در دنیا رخ داد و آن انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بود که پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ابرتحول محقق شد.

وی با بیان اینکه این تحول بزرگ سرمنشا تحولات دیگر در دنیا شد و امروز آثار این تحولات قابل مشاهده است افزود: به بن بست رسیدن اندیشه سوسیالیسم و مارکسیسم و فرو افتادن مکتب لیبرالیسم و به حاشیه رفتن گفتمان مذهب مسیحیت به اعتراف واتیکان در نشست هم اندیشی مسیحیان و اذعان به عدم گفتمان ساز بودن مسیحیت برای بشریت از جمله این تحولات است.

سردار سلیمانی با اشاره به فروافتادن علم پوشالی رژیم صهیونیستی در مقابل دیدگان دنیا و در برابر رزمندگان فلسطینی در عملیات های مختلف ادامه داد: این اتفاقات عظیم منبعث از ابرتحول و حادثه بزرگ یعنی انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: ابر تحول و حادثه بزرگ دیگر از مسیر انقلاب اسلامی در پیش روی بشریت قرار دارد و این تحول باعث خواهد شد با ییشتازی ملت ایران و در عمل به بیانیه گام دوم ملل مسلمان در کنار هم باشند و عزت و جلال جهان اسلام رخ بنماید و در مقابل چشمان ملت های دنیا قرار بگیرد و منشا صلح و سعادت بشریت شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بشریت گرفتار شده در بحران معنویت غرب با تحول پیش رو نجات می یابد و کشورهای مسلمان را از زیر سلطه استعمارگران آزاد می کند لذا در متن این حادثه بزرگ به فرموده رهبر معظم انقلاب، نابودی اسرائیل رقم خواهد خورد.

وی افزود: ملت های مسلمان رژیم صهیویسنیتی را نابود خواهند کرد هر چند امروز صدای فروریختن ستون های پوشالی رژیم صهیونیستی شنیده میشود چراکه بر اوضاع رژیم صهیونیستی اشراف داریم و امروز یهودیانی که به اجبار کوچ داده شدند مترصد این هستند که به سرزمین های خود بازگردند و حتی در یهودیان این باور وجود دارد که این رژیم بیش از 80 سالگی دوام نخواهد داشت و در نظرات سرکردگان رژیم صهیونیستی این موضوع عنوان شده است.

سردار سلیمانی با اشاره به این مطلب که ملت ایران دریچه های صلح و شرافت و عظمت و عزت را بر جهانیان گشود خاطرنشان کرد: هیچگاه در پی جنگ طلبی نبودیم و همواره از خود دفاع کردیم و در برابر تجاوز دفاع را خلق کردیم با حضور نیروها دفاع عاشورایی و مکتب دفاعی انقلاب اسلامی خلق شد.

وی افزود: امروز با الگوبرداری از این مکتب جبهه مقاومت در برابر اشغالگران ایستادگی کرده است و در این مرحله گام دوم ملت ایران در پی تحقق دولت اسلامی و جامعه پردازی و تمدن نوین اسلامی است لذا با امنیت کامل این مسیر را با استفاده از ظرفیت های درونی طی خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در انتخاب خرداد 1400 دولت انقلاب در کشور مستقر شد و مسیر برای نقش آفرینی نیروهای انقلابی و بسیحیان و بدون توقف نیروهای جهادگرو متخصص و مومن انقلابی در کنار دستگاه های مسئول برای خدمتگزاری به ملت ایران و حل مسائل کشور و ملت آماده شده است.

وی افزود: دولت اسلامی ایران باعث شکل گیری دولت های اسلامی در جهان اسلام خواهد شد و با در کنار هم قرارگرفتن ملل مسلمان وارد مرحله تمدن سازی و تمدن نوین اسلامی می‌شویم.

سردار سلیمانی اظهار کرد: پیام اینگونه رزمایش‌های اقتدار بسیج این است که ضمن امادگی برای فداکاری در راه تدابیر امام و رهبری و مطالبات مردم ایران و تأمین امنیت پایدار برای استمرار نقش آفرینی ملت بزرگ در گام دوم، کار اصلی ما پیشرفت و آبادانی و ساخت ایران در حد عظمت ملت ایران است.

وی افزود: شرایط برای تحقق این هدف فراهم است و همه نهادهای برای تحقق این هدف با فراهم شدن ظرفیت ها و استفاده از تحربیات گذشته و با محور قرار دادن جوانان و امیدبخشی و روحیه جهادی و جهش در مسیر پیشرفت ملت ایران مسیر را طی می کنند.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1786895.html