printlogo


کد خبر: 1877506تاریخ: 1401/03/31 12:26
استقلال کشور در سایه نیروهای مسلح است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
استقلال کشور در سایه نیروهای مسلح است
حجت الاسلام‌والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه امنیت پایه هر رشدی است، گفت: نیروی انتظامی یکی از ارگان‌های امنیت کشور است و در همه عرصه‌ها حضور دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، حجت الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی لرستان اظهارداشت: امنیت پایه هر رشدی است که این در بخش های فرهنگی، پیشرفت اقتصادی و یا ارتقایی که در سطح جامعه باید صورت گیرد که همه این موارد برگرفته از بستری است که امنیت فراهم می کند و امنیت یک پای ترقی در همه امور است.

وی افزود: نیروی انتظامی یکی از ارگان های امنیت کشور است و در همه عرصه ها حضور دارد به طوری که هر رویدادی که رخ دهد یک بخش نیروی انتظامی است که حضور دارد، از طرفی مسئله کرونا که رخ داد و محدودیت هایی در نظر گرفته شد که نیروی انتظامی هم باز در میدان خدمت حضور داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: نیروی انتظامی مقتدر و پویا خود را با این وظایف مختلف تطبیق می دهد و مانند قلعه ای است و افرادی که در آن هستند را محافظت می کند و با تلاش ها سبب می شوند تا آسیبی به مردم و استقلال کشور وارد نشود.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: سربلندی مردم در سایه نیروی انتظامی و سایر نیروهای نظامی و امنیتی مقتدر است، در واقع استقلال مملکت در سایه نیروهای مسلح است البته باید بنیه های معرفتی خود را افزایش دهند چرا که این افراد خود را سربازان امام عصر(عج) می دانند و تقویت بنیه های اعتقادی که دستور سامانی است سبب می شود تا نیروی انتظامی در حوادث و رویدادها قهرمانانه به وظایف خود عمل کند.

وی بیان کرد: مردم از نیروی انتظامی اعمال قانون با اقتدار را تقاضا دارند، البته تلاش هایی که در راستای جمع آوری سلاح، مبارزه با مواد مخدر، اراذل و اوباش صورت می گیرد نتیجه زحمات نیروی انتظامی است و فعالیت های روز افزون سبب می شود تا دشمنان بدانند نیروهای مسلح و نیروی انتظامی، مسلح به دانش و سلاح روز هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال این است که با ناهنجاری هایی جامعه را دچار تلاطم کند که با همکاری دستگاه های دیگر باید این مهم برطرف گردد، کشوری که پنجه در پنجه زورگویان عالم انداخته است لذا زورگویان جمع شده اند تا در مقابل ما بایستند که نشان دهنده اقتدار ایران است و قطعا دشمن شکست می خورد.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به حیوان گردانی در پارکها و خیابان، گفت: برخی حیواناتی را در خیابان و یا پارکها به همراه خود می گردانند که باعث ترس شهروندان می شود و باید اقداماتی صورت گیرد که این کار صورت نگیرد چرا که اگر نظم شهر بهم بخورد هر کسی حیوانی را در آپارتمان نگهداری کند و یا حیوان گردانی در خیابان را انجام دهد، مشکلات بیشتر می شود.

 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/1877506.html