printlogo


کد خبر: 531699تاریخ: 1394/08/24 10:29
قرارداد الجزایر باعث خفت ایران است/امروز ایران اسلامی سومین قدرت منطقه است/دولت نیاز به مدیران جوان و با انگیزه دارد
رییس سازمان بسیج اساتید کشور :
قرارداد الجزایر باعث خفت ایران است/امروز ایران اسلامی سومین قدرت منطقه است/دولت نیاز به مدیران جوان و با انگیزه دارد
رییس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: رییس جمهوری که آن زمان با نوشتن نامه ای به امریکا خواستن دل آنها را بدست بیاورند و با قرار دادن شش بند ذلت آور برای این ملت آنها را تحقیر کردند، امروز نیز دوستان و اطرافیان آنها چهره امریکا را بزک کرده و سعی در ایجاد رابطه با این شیطان بزرگ دارند، همه می دانند که امریکا هر جا که پا گذاشته به فکر منافع خود بوده و آن کشور را دچار آشوب و اغتشاش کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  “استادایرانی"، سومین کارگاه آموزش تعالی اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان کرمان در دانشگاه پیام نور استان با حضور سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با دعوت جمعی از اساتید خبره و نمونه بسیجی برگزار گردید.

در ابتدای این کارگاه عباسعلی رستمی نسب، رییس بسیج اساتید استان کرمان ضمن خیر مقدم به اساتید شرکت کننده و تقدیر از رییس سازمان بسیج اساتید کشور که نقش مهمی در برگزاری این کارگاه داشت،گفت: تمام کسانی که در جنگ شهید شدند یک بسیجی بودند و هدف والای بسیج دفاع از اسلام و پشتیبان ولایت فقیه  است ، امروز نقش دانشگاهها در تعالی کردن آموزش دانشجویان و اساتید دانشگاهها پر رنگ تر از قبل است زیرا تمام سعی دشمن جنگ نرم و تغییر تفکر قشر دانشگاهی ماست .

در ادامه سید رضا موسوی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد بافت با اشاره به خطر عرفانهای نوظهور در جهان به ویزه ایران گفت: حدود ۲۰۰۰ عرفان کاذب در جهان وجود دارد که در ایران نیز حدود ۱۶۰عرفان نو ظهور در حال فعالیت هستند که در حقیقت، با گذشت حدود چهل سال، حدود چهار هزار مکتب و فرقه عرفانی و معنوی در جهان غرب شکل گرفته است. این جریان های معنویت گرا، طیف بسیار متنوعی را شامل می شوند که از عرفان ادیان ابراهیمی تا استفاده از مواد مخدر و روابط آزاد جنسی را در بر می گیرد. در واقع، هر چیز که به نوعی فرصت رهایی از چارچوب های جامعه مدرن و روگردانی از هنجارهای تمدن مادی و سرمایه داری را فراهم کند، معنویت شناخته می شود.

وی ضمن نگرانی از فعالیت این عرفانها در ایران گفت: متاسفانه عرفانهایی همچون اوشو،عرفان حلقه و هندوئیسم، جینیسم و بودیسم…در حال گسترش است به عنوان مثال اوشو می گوید تناسخ از نظر عقلی و فلسفی و نیز از نگاه دینی باطل و مردود است و بزرگان دین اتفاق نظر دارند که تناسخ باطل و محال است. قرآن کریم بازگشت به دنیا پس از مرگ را آرزویی غیرممکن می داندو بسیاری از این ها سکس و آزادی جنسی را ملاک رسیدن به رها و آرزوها دانستند تا انسان ها زندگی خوبی داشته باشند. متاسفانه برخی از این موسسات عرفانها در ایران همایشهایی برگزار کرده بودند که با اعتراض خانواده شهدا جلوی آنها گرفته شد.

همچنین در ادامه سهراب صلاحی، رییس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به نقش امریکا در جهان و منطقه گفت: امروز امریکایی که در جهان ادعای کدخدامنشی می کند در از قدرت ایران می هراسد .امریکا در منطقه از قدرت بلامنازغه ایران می ترسد و می خواهد از راه نفوذ فرهنگی و جنگ نرم ایران را به زانو در بیاورد زیرا میداند که توان جنگ با این کشور را ندارد.

 

وی با اشاره به قرار داد الجزایر، این قرار داد را مایع خفت ایران دانست و گفت: رییس جمهوری که آن زمان با نوشتن نامه ای به امریکا خواستن دل آنها را بدست بیاورند و با قرار دادن شش بند ذلت آور برای این ملت آنها را تحقیر کردند، امروز نیز دوستان و اطرافیان آنها چهره امریکا را بزک کرده و سعی در ایجاد رابطه با این شیطان بزرگ دارند، همه می دانند که امریکا هر جا که پا گذاشته به فکر منافع خود بوده و آن کشور را دچار آشوب و اغتشاش کرده است، امروز نقش امریکا در عراق، سوریه ، مصر و دیگر کشورها که در آنها نفوذ کرده کاملا نمایان است .

صلاحی در خصوص اینکه قدرت ایران در منطقه زبانزد است، افزود: امروز ایران اسلامی قدرت بلامنازعه منطقه و سومین قدرت بعد از روسیه و چین است و دشمنان این کشور از این قدرت هراسانند و همه اینها به لطف داشتن رهبری عادل و مقتدر است. امروز منطقه خاورمیانه در دست ایران است نه امریکا، از عراق و سوریه ،یمن و لبنان گرفته تا قسمتی از افریفا و امریکای لاتین همه و همه از اقتدار ایران اسلامی در این دهه است.

وی در جواب وزیر صنعت که چندی پیش از آوردن مدیران خارجی به جای مدیران ایران سخن گفته بود،اظهار داشت: امروز به حول قوه الهی ایران اسلامی نشان داده است که مدیران خوب و لایقی در این کشور وجود دارد به عنوان مثال حاج قاسم سلیمانی فرماندهی لایق و مدیری با درایت است که همزمان ۵ الی ۷ کشور از قبیل: لبنان، سوریه، عراق، یمن، عربستان را مدیرت می کند که خار چشم دشمنان اسلام است، دولت به مدیرانی جوان و با انگیزه نیاز دارد که توان اداره را داشته باشند نه به افراد پیر و کهنسال که دم از وارد کرد مدیرانی خارجی می زنند.

رییس بسیج اساتید کشور در خصوص حمایت از دولت گفت: امروز ما از دولت حمایت می کنیم و از تلاشهای آن قدردانی می کنیم ولی تازمانی که از خطوط قرمز رهبری عبور نکردند که آن زمان ما نیز در مقابل آن قرار می گیریم.عده ای می خواهند چهره امریکا را در ایران به عنوان کشور صلح کنند قرار دهند ولی دشمنی امریکا با ایران تمام شدنی نیست و چندی پیش که جمهوری خواهان در امریکا به خاطر برجام بحث کردند و خواستار جنگ در ایران بودند نه تفاهم و برجام، دموکراتها گفتند : هدف ما با شما یکی است اما نوع آن متفاوت است ما در پی نفوذ فرهنگی و تغییر طرز تفکر در یران با شیوه جنگ نرم هستیم و تا ۱۰ الی ۱۵ سال آینده شما ایرانی را نمی بینید که بخواهد جلوی امریکا بایستد و ما تحریمها یآن را لغو کنیم.

انتهای پیام/

 

 

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/531699.html