printlogo


کد خبر: 97116تاریخ: 1393/03/17 15:31
بیکاران پر غصه یا شاغلان بی غصه؟/یاد بگیریم به همسر خود عشق بورزیم
گلدون وبلاگی/77
بیکاران پر غصه یا شاغلان بی غصه؟/یاد بگیریم به همسر خود عشق بورزیم
سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،سایت "حرف تو"  به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان  " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمند است مطالب تولیدی خود را  در قسمت " ارسال مطلب" سایت حرف تو، .ارسال نمایند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

بیکاران پر غصه یا شاغلان بی غصه؟

 

وبلاگ"سیاست روز"نوشت:

کسانی که مسئولیت بزرگی در کشور بر گردن دارند، مثل یک مسئول بزرگ رفتار می کنند و سخن می گویند، چیزی که الان برای مردم ایران ضرر دارد، شنیدن حرف های الکی خوش، به کام عده ای خاص است، شنیدن حرف های بی منطق است، دیدن خلاف گفتار و کردار بعضی هاست، از شاخه ای به شاخه ای دیگر پریدن است، اینهاست که برای مردم ایران ضرر دارد، کسانی که به قدرتی می رسند، نباید هرگز فکر کنند همیشه و در همه جا و در همه حال حتی قبل از تولد هم حق با آنها بوده و در آینده هم حق با آنها خواهد بود، در جایی اگر اشتباهی علنی هم بکنند در عذر خواهی از مردم برای خود حقانیت قائلند.

ادامه مطلب

*************************************************

«آدرس غلط» و «آدرس غلط تر»!

 

وبلاگ"حذر"نوشت:

 

می توان گفت با این جمله دکتر روحانی در مناظره انتخابات سال گذشته ، رسماً انگشت اشاره به سوی آدرسی غلط بلند شد و فرآیند مفهوم سازی خاصی کلید خورده و سعی شد با این مغالطه ، عده ای به سمت جهت اشاره ، پای صندوق های رأی آمده و رئیس جمهور آینده را انتخاب کنند.این غلط نشان دادن راه ، بعد از انتخابات هم البته پیگیری شد.

معیشت مردم ، وضعیت اقتصادی کشور ، تحریم ها و نهایتاً پرونده هسته ای حلقه های زنجیره ای از مفاهیم بودند که به غلط به هم متصل شده تا پیوندی میان چرخ زندگی مردم و چرخ سانتریفیوژ ها برقرار شود و طبق این آدرس غلط ، مردم بر سر یک دوراهی قرار بگیرند.فناوری هسته ای و ایستادن و صیانت از دستاوردهای آن و یا وضعیت معیشتی بهتر و شرایط اقتصادی مطلوب تر؟!

ادامه مطلب

*************************************************

یاد بگیریم به همسر خود عشق بورزیم...

 

یاد بگیریم به همسر خود عشق بورزیم...

وبلاگ"معبر سایبری فندرسک"نوشت:

 

متأسفانه معضلی که این روزها زوج های ایرانی را تحت تأثیر خود قرار داده امتناع از عشق  ورزیدن به همدیگه هست. به عنوان نمونه چند روز پیش تو دانشگاه یکی از خانم های همکلاسی دوران کاردانی رو دیدم و با هم احوال پرسی کردیم. به واسطه آشنایی که با همسر ایشون داشتم خبر شوهرشون رو گرفتم. اما شروع کرد به گلایه از وضع زندگی با شوهرش. می گفت حتی محبت هم از من دریغ می کنه. حتی میخوام برم خونه مادرم میگه حق نداری پاتو اونجا بزاری و ....

به اون خانم گفتم اجازه هست تو زندگیتون دخالت کنم و مشکل رو حل کنم؟ گفت با اخلاقی از شوهرم میشناسم بعید میدونم شدنی باشه. گفتم شما کاری که من میگم انجام بدین. همین الآن یک پیامک به ایشون بزنید و بگین سلام عزیزم خسته نباشی شوهر خوبم. اگه اجازه میدی امروز یه سر به مادرم بزنم.

ادامه مطلب

*************************************************

درد کجاست؟

 

وبلاگ"انعکاس"نوشت:

 

میگن توسل شرکه،فقط خدا،خودِ خودِ خداست که حاجت میده،میگن زیارت بت پرستیه ،ضریح بوسیدن بده،اصلا کسی که مرد، مرد!پیغمبر باشه ،باشه !امام باشه، باشه!چرا شما شیعه ها گنبد وبارگاه درست میکنید؟؟اینا شرک به خداست ... میگن....

خیلی چیزا میگن ،جوابشون هم داده شده در همه تاریخ، هر کجا منطقی و عقلایی و قرانی بحث کرده اند باخته اند ،هر چند بعضی هاشون ترجیح میدن به جای بحث و دلیل، با علما سر کودکان را ببرند و ادمهای بی دفاع رو زنده زنده بسوزانند و .... اما ...بحث من جواب به این حرفها نیست، بحث من اینه که چرا؟؟ چرا اینقدر حساسیت روی این مفاهیم شیعی؟؟

ادامه مطلب

*************************************************

آزادی های یواشکی، فراخوانی از یک فاحشه

 

مسیح-علی‌نژاد-حجاب

وبلاگ"سلمان علی(ع)"نوشت:

در پی طرح آزادی یواشکی که به دست مسیح علی نژاد از خبرنگاران زن ضدانقلاب مقیم خارج برای تشویق دختران و بانوان ایرانی به کنار گذاشتن حجاب و ارسال تصاویر آنها برای این رسانه ها کلید زده شد و با توجه به مباحثی که در این خصوص در فضای مجازی مطرح شد، لازم دیدم این مسئله را از چند منظر مورد بررسی قرار دهم:

از لحاظ نیت متولیان:

همزمان با برنامه آزادی یواشکی مباحثه ای بین دکتر یامین پور و مسیح علی نژاد در شبکه اجتماعی رخ داد که طی این بحث، مسیح علی نژاد با استفاده از عباراتی مانند رابطه شفاف و با احترام متقابل، به داشتن رابطه های متعدد جنسی و البته نامشروع خود بالید و یقیناً برای کسانی که قبل از این اقرار گمان می کردند آزادی یواشکی تنها یک بازی سیاسی و اجتماعی برای همجمه به انقلاب و مقررات آن است، این مسئله می تواند درس بزرگی باشد چرا که این حرکت و حرکات مشابه آن به قصد تغییر فرهنگ و تغییر سبک زندگی مطرح می شوند تا ایمان اسلامی و فرهنگ ایرانی زنان مان را تاراج ببرند. اینک زنانی که برای امثال مسیح علی نژاد و تفکرات غربی ایشان احترام قائل بودند می توان با شناخت بهتری نسبت به تفکرات ایشان مواجه شوند.

ادامه مطلب

*************************************************

انتخابات ریاست جمهوری

 

وبلاگ"کاریکاتور حساس بشو"نوشت:

میلیون رأی بیشتر هم مجوزی برای برگزاری جشن با بیت‎المال نشد.
۲۷۰ هزار رأی برای پیروزی ناپلئونی که دیگر این حرف‏‏‎‌ها را ندارد!

ادامه مطلب

*************************************************

زین پس طوفان‌ها با اطلاع قبلی بیایند لطفاً!

 

وبلاگ"طنزهای یک م.ر.سیخونکچی"نوشت:

بدون هیچ مقدمه‌ای خبری را که در ادامه می‌آید بخوانید:

«احمد صادقی رئیس مدیریت بحران شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس(اینجا)، به طوفان روز گذشته اشاره کرد و گفت: این طوفان همه را غافلگیر کرد. این موارد قابل پیش‌بینی است و باید هشدار می‌دادند ولی هشدار ندادند.

وی ادامه داد: از سازمان هواشناسی در این زمینه سؤالاتی کردیم که آنها گفتند ما پیش‌بینی بارندگی و شدت آن را داشتیم اما امکان سنجش سرعت باد را دقیق نداشتیم.

صادقی اضافه کرد: حتی اگر این فرضیه هم درست باشد آنها می‌توانستند حداقل  در زمانی که این طوفان در تهران اتفاق افتاد و بعد به سمت قم در حال حرکت بود به قم هشدار می‌دادند که به آنها هم هشدار ندادند.»

ادامه مطلب

 

 


لینک مطلب: https://www.dana.ir/News/97116.html