شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1395/10/29 شناسه خبر: 1009594

جشنواره پخت غذاهای محلی در شهر حسامی بوانات

جشنواره پخت غذاهای محلی در شهر حسامی بوانات
به همت مرکز درمانی و شهرداری شهر حسامی بخش سرچهان شهرستان بوانات جشنواره پخت غذاهای محلی و سالم با هدف استفاده از روغن و نمک و شکر کمتر در حسینیه شهید بامداد شهر حسامی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از حرف رسا، به همت مرکز درمانی و شهرداری شهر حسامی بخش سرچهان شهرستان بوانات جشنواره پخت غذاهای محلی و سالم با هدف استفاده از روغن و نمک و شکر کمتر در حسینیه شهید بامداد شهر حسامی برگزار شد.

 امیری مسئول روابط عمومی شهرداری شهر حسامی ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: در این جشنواره که با هدف ترویج غذای سالم در بین خانواده ها انجام گرفت 70 بانوی شهر حسامی با پخت انواع غذاهای سالم و محلی، نوشیدنی ها و انواع دسر و سالاد با هم رقابت کردند.

وی افزود: در این جشنواره بانوان محترم با برپا کردن آتش نان محلی و گرم طبخ کردند و در پایان نیز با حضور مسولین شهرستان کار داوری این جشنواره انجام گرفت و از آشپز های برتر این جشنواره با هدایایی تقدیر شد.

امیری در ادامه ضمن قدردانی از شرکت کنندگان و مسولین شبکه بهداشت و درمان بوانات و مرکز درمانی شهر حسامی، گفت:  پخت غذاهای محلی همچون: آب بنه، آبگوشت، ماست کنگر، ماست انغوزه و انواع دمپختک بر تنوع و کیفیت جشنواره اضافه کرده بود.

 

https://www.dana.ir/1009594
ارسال نظر
نظرات