شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1395/11/25 شناسه خبر: 1037997

اعتراض کارگران پدیده سازان قشم به عدم پرداخت حقوق + عکس

اعتراض کارگران پدیده سازان قشم به عدم پرداخت حقوق + عکس
پس از اعتراض نیروهای بیمارستان پیامبر اعظم قشم حالا نوبت کارگران شرکت پدیده سازان قشم شده که ماه هاست حقوق نگرفته اند و اکنون آمده اند تا مسئولین برایشان کاری انجام دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قشم آزاد ،شرکت پدیده سازان قشم وابسته به شرکت گذرگاه شمالی ۵ ماه است که حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده و به همین خاطر کارگران این شرکت با حضور در جلو سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری این شهرستان اعتراض خود را اعلام کردند.

یکی از کارگران این شرکت گفت : حدود ۱۰۰ نفر از کارگران شرکت مدت ۵ ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و این در حالی است که این کارگران شهرستانی هستند و حتی کرایه بازگشت به شهر خود را ندارند .

وی ادامه داد : همه ما دارای خانواده و فرزند هستیم که باید هزینه های زندگی آنها را تامین کنیم  و علی رغم اعتراض ها هیچ کدام از مسئولین  پاسخگو  نبودند .

شرکت پدیده سازان قشم ( سهامی خاص ) جزو شرکتهای تابعه و تحت پوشش شرکت تجارت گذرگاه شمالی NCC است که با سازمان منطقه آزاد قشم قرارداد مشارکتی را منعقد نموده است که بر اساس آن ۶۵ هکتار از اراضی غرب شهر قشم را جهت احداث شهرکی چند منظوره در قالب عملیات عمرانی آماده بهره برداری کند .

انتهای پیام/

 

 

  • ب
https://www.dana.ir/1037997
ارسال نظر
نظرات