شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1396/02/15 شناسه خبر: 1098918
سفارت ایران در لندن اعلام کرد:

اختصاص 11 شعبه اخذ رای برای ایرانیان مقیم انگلستان به منظور شرکت در انتخابات

اختصاص 11 شعبه اخذ رای برای ایرانیان مقیم انگلستان به منظور شرکت در انتخابات
11 شعبه اخذ رای شامل پنج حوزه در شهر لندن و 6 شعبه دیگر در شهرهای منچستر، بیرمنگام، نیوکاسل، گلاسکو، لیدز و کاردیف برای ایرانیان مقیم انگلستان به منظور شرکت در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اختصاص یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ براساس اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلستان 11 شعبه اخذ رای شامل پنج حوزه در شهر لندن و 6 شعبه دیگر در شهرهای منچستر، بیرمنگام، نیوکاسل، گلاسکو، لیدز و کاردیف برای ایرانیان مقیم انگلستان به منظور شرکت در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اختصاص یافته است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن در این زمینه اعلام کرد: هموطنان ایرانی می‌توانند با هدف مشارکت در تعیین سرنوشت کشور خود از طریق حضور در انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه مورخ 29 اردیبهشت 1396 مطابق با 19 ماه می 2017، همزمان با برگزاری انتخابات در سراسر کشور و همپای ملت بزرگ ایران در پای صندوق‌های رای حضور یافته و آراء خود را به صندوق بریزند.

در این اطلاعیه آمده است: شرکت کنندگان در انتخابات لازم است شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند، هر چند بر اساس تبصره ماده 19 قانون انتخابات، ایرانیان خارج از کشور در صورت همراه نداشتن شناسنامه و کارت ملی می‌توانند با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی در انتخابات شرکت کنند.

انتهای پیام/ط

https://www.dana.ir/1098918
ارسال نظر
نظرات