شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:50 منتشر شده در مورخ: 1396/03/18 شناسه خبر: 1122838
برادر شهید مدافع حرم:

در برابر دشمنان و تروریست‌ها کوتاه بیاییم جَری‌تر می‌شوند

در برابر دشمنان و تروریست‌ها کوتاه بیاییم جَری‌تر می‌شوند
برادر شهید مدافع حرم با بیان اینکه با نشان دادن چراغ سبز به دشمنان پای ‌آنها را به کشور باز کردند، گفت: حادثه تروریستی امروز ثمره‌ی کوتاه ‌آمدن در برابر دشمنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمدرضا بیضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی آناج در خصوص حوادث صبح امروز در تهران با اشاره به اهمیت "امنیت" اظهار داشت: در روایتی از امیرالمومنین (ع) به عنوان نعمت مجهول معرفی شده که تا زمانی که از دست نرود، قدروقیمت آن عیان نمی‌گردد.

وی ادامه داد: در چند ساعت گذشته امنیت و آرامش روانی جامعه بهم خورد و مردم احساس ناامنی را در نزدیک خود، در خیابان خانه، مساجد و تجمعات احساس خواهند کرد و پس از این قدر امنیتی که وجود دارد بیشتر دانسته خواهد شد.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: کسانی که برای جامعه امنیت ایجاد می‌کنند نیز بیشتر مورد عنایت قرار خواهند گرفت، کسانی که مجهول‌اند، نه دیده می‌شوند و نه نامی از آنها برده می‌شود، فقط پس از شهادت ممکن است شناخته شوند، آنها را بیشتر خواهیم شناخت و قدر و قیمت کارشان را خواهیم دانست.

افزایش بصیرت‌ سیاسی در بروز حوادث امروز

برادر شهید مدافع حرم متذکر شد: مهم‌تر از قدردانی از ایجادکنندگان امنیت، در این گونه حوادث باید بصیرت سیاسی خود را افزایش دهیم و کسانی را که به خاطر جایگاه‌های سیاسی امنیت جامعه را معامله می‌کنند را بهرتر بشناسیم.

وی تاکید کرد: برخی به خاطر چهار تا رای و دو روز انتخابات حاضر شدند تولیدکنندگام امنیت و شهدایی که برای این آرامش فدا شده‌اند را معامله کنند، لذا باید پس از این وقتی این افراد صحبت می‌کنند بداین که چه منظوری دارند و فریب نخوریم.

این برادر شهید یادآرو شد: امری بدیهی است که هر چه در برابر دشمنان کوتاه بیاییم، آنها جری‌تر شده و تا ما را از پا درنیاورند و پشت ما را به زمین نرسانند از پای نخواهند نشست.

این استاد دانشگاه ادعای دور کردن سایه‌ی جنگ را فریب دانسته و ابراز کرد: اگر قرار بود با مذاکره سایه‌ی جنگ از روی کشور برداشته شده و امنیت برقرار شود، کشورهای دیگری که پیش از ما دوست و متحد آمریکا بوده و روابط مطلوبی با آنها داشتند سایه‌ی جنگ را از کشورهای خود دور می‌کردند.

بیضایی اظهار داشت: مواضعی مثل جمع‌آوری نیروهای مسلح که از سر تسامح، نشان دادن چراغ سبز به دشمنان بود دشمن را گستاخ‌تر کرده و آنها را به استفاده از این امتیاز ترغیب نمود.

وی متذکر شد: ما در دشمنان خود عربستان صعودی را در حد و اندازه‌ی دشمن نمی‌دانیم ولی وقتی کوتاه می‌آییم، وزیر خارجه آل سعود ما را تهدید کرده و صبح امروز توئیت می‌زند که "ایران را به خاطر اینکه ثبات منطقه را بهم زده و از تروریست‌ها حمایت می‌کند تنبیه می‌کنیم" نتیجه‌ی موضع گیری‌های سیاسیون، کوتاه آمدن در برابر دشمنان، اعتقاد به دادن امتیاز و فریب و دروغ گفتن به نتیجه‌ای جز این نخواهد داشت.

https://www.dana.ir/1122838
ارسال نظر
نظرات